3590 Liečiamo ekrano serija

3590ET (TOUCH) – pramoninis liečiamo ekrano svorio indikatorius

Skaitmeninis svorio indikatorius su dideliu liečiamu ekranu, tinka pažangiems pramoniniams taikymams. Tai leidžia visų svėrimo duomenų vizualizaciją ir ekranų dizaino individualizavimą, supaprastinti naudotojų veiklą. Įrengtos 3 serijinės jungtys, komunikaciniai protokolai duomenų perdavimui, pilnai konfigūruojami spaudiniai, integruota Alibi atmintis ir jungtis skirta prijungti brūkšninio kodo / ženklelių skaitytuvą.
Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

3590EGT "GRAPHIC TOUCH" - pramoninės paskirties svėrimo indikatorius

Universalus, nerūdijančio plieno korpuso svorio indikatorius ir operatoriaus terminalas “3590EGT” su plačiu liečiamu grafinių ekranu. Didelis ekranas gali atvaizduoti visus svėrimo duomenis kartu su pasirinktais nustatymais, taip supaprastindamas indikatoriaus operacijų valdymą. Turi programuojamas optio-įvesties ir perdavimo optio-išvesties jungtis, 3 serijines sąsajas duomenų išvesčiai, laisvai programuojamus spaudinių formatus (svėrimų išvesties ataskaitoms, pranešimams, etiketėms), vidinę svėrimo duomenų kaupimo atmintį – „Alibi“, sąsajos jungtį su brūkšninių kodų (bar code) skaitytuvais, bei platų asortimentą kitiems pajungiamiems išoriniams priedams ir spausdintuvams.
Galima CE-M metrologine patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

3590EGT 3GD "TOUCH" – liečiamo ekrano svorio indikatorius ATEX 2 ir 22 zonoms

Skaitmeninis svorio indikatorius su dideliu liečiamu ekranu, tinka pažangiems pramoniniams taikymams ATEX zonose klasifikuojamose su sprogimo rizika.Sertifikuotas pagal ATEX II 3G Ex nR IIC T6 Gc X ir ATEX II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc IP68 X direktyvas. Įrengtos 3 serijinės jungtys, komunikaciniai protokolai duomenų perdavimui, pilnai konfigūruojami spaudiniai, integruota Alibi atmintis ir jungtis skirta prijungti brūkšninio kodo / ženklelių skaitytuvą.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

3590EGTT "Touch Screen" - pramoninis svorio indikatorius

Pilnai konfigūruojamas liečiamo ekrano svorio indikatorius pažangiausioms svėrimo sistemoms. 3590EGTT indikatorius, nepaisant jau parinktos svėrimo programos, gali būti integruojamas su konkrečiomis kompiuterių programomis. Pažangus svorio indikatorius, nerūdijančio plieno AISI304 korpuse su pastiprintu jutikliniu ekranu, tinka bet kokiam pramoniniam naudojimui. Jis gali rodyti visus svėrimo duomenis su ekrano modifikavimu, supaprastinant naudotojo operacijas. Įrengtos 3 serijinės jungtys, duomenų perdavimo protokolai, visiškai konfigūruojami spausdiniai, integruota Alibi atmintis ir jungtis, skirta prijungti brūkšninio kodo / ženklelių skaitytuvą.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

3590EGT8 - 8 colių liečiamo ekrano svorio indikatorius

Svorio indikatorius su 8 colių jutikliniu ekranu. Naujas IP68 apsaugos klasės korpusas. Integruota šviesos diodo valdymo lemputė priekiniame skydelyje bei Ethernet jungtis standartinėje versijoje. 3590EGT8 indikatorius, be standartinių svėrimo programų, taip pat turi konkrečių programų kūrimo aplinką su integruotomis atkūrimo ir programavimo priemonėmis, skirtomis kompiuteriui. Dėl visiškai modifikuojamo išdėstymo ekrane jis gali rodyti visus svėrimo duomenis, duomenų bazių įrašus ir laisvus tekstus, tai ženkliai supaprastina naudotojo operacijas.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

3590ETB (TOUCH) – integruojamas liečiamo ekrano svorio indikatorius

Skaitmeninis svorio indikatorius su dideliu liečiamu ekranu, tinka pažangiems pramoniniams taikymams. Tai leidžia visų svėrimo duomenų vizualizaciją ir ekranų dizaino individualizavimą, supaprastinti naudotojų veiklą. Įrengtos 3 serijinės jungtys, komunikaciniai protokolai duomenų perdavimui, pilnai konfigūruojami spaudiniai, integruota Alibi atmintis ir jungtis skirta prijungti brūkšninio kodo/ženklelių skaitytuvą.
Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

3590ETKR (TOUCH) – liečiamo ekrano svorio indikatorius su transportavimo lagaminu

Skaitmeninis svorio indikatorius su dideliu liečiamu ekranu, tinka sverti automobilius, lėktuvus ir kitus objektus turinčius daugiau nei viena atramos tašką. Tai leidžia visų svėrimo duomenų vizualizacija ir ekranų dizaino individualizavimą, supaprastinti naudotojų veiklą. Įrengtos 3 serijinės jungtys, komunikaciniai protokolai duomenų perdavimui, pilnai konfigūruojami spaudiniai, integruota Alibi atmintis ir jungtis skirta prijungti brūkšninio kodo / ženklelių skaitytuvą.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau