BILANCIAI indikatoriai

D400 svėrimo indikatorius

BILANCIAI d400 svėrimo indikatorius, turintis daug universalumo: nuo paprasto svorio rodymo iki sujungimo su pramoninių procesų automatikos sistemomis. Gali būti prijungtas prie bet kokio tipo svorio daviklių.

Plačiau

DD1010 serijos liečiamo ekrano svorio indikatorius

DD1010 serijos liečiamo ekrano svorio indikatorius yra kompaktiškas, tačiau galingas prietaisas, idealiai pritaikytas įvairioms svėrimo ir valdymo programoms. Jis gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su tiltinėmis ar pramoninėmis svarstyklėmis.

Plačiau

DD1010ic serijos liečiamo ekrano svėrimo indikatorius

DD1010ic serijos liečiamo ekrano, montuojamas svorio indikatorius yra kompaktiškas, tačiau galingas prietaisas, idealiai pritaikytas įvairioms svėrimo ir valdymo programoms. Jis gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su tiltinėmis ar pramoninėmis svarstyklėmis.

Plačiau

DD700 serijos skaitmeninis svėrimo indikatorius / valdiklis

DD700 serijos skaitmeninis svėrimo indikatorius yra ekonomiškas ir universalus, gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su dideliu  tiltinių ir pramoninių svarstyklių asortimentu. Galimi modeliai su skirtingais tvirtinimo būdais (ant stalo arba prie sienos) ir skirtingais korpusais (standartinis arba IP68 nerūdijantis plienas), priklausomai nuo jūsų poreikio.

Plačiau

D70ES serijos skaitmeninis svorio indikatorius / valdiklis

BILANCIAI Dialogica D70 ES serijos indikatoriai / valdikliai, sukurti patogiam naudojimui, siūlantys daugybę funkcijų, dažniausiai randamų ant brangesnių svorio indikatorių. D70 ES siūlo optimalų sprendimą įvairioms svėrimo programoms, įskaitant tiltines svarstykles, dalių skaičiavimą ir svėrimą su pakavimu. Pagamintas iš IP66 nerūdijančio plieno, todėl tinkamas naudoti atšiauriomis sąlygomis.

Plačiau