BILANCIAI indikatoriai

BILANCIAI D70E svorio indikatorius

BILANCIAI D70E svorio indikatorius, skirtas naudoti su tiltinėmis, stalo ar platforminėmis svarstyklėmis. Galimybė prijungti bet kokio tipo analoginius svorio daviklius. Aprūpintas Serial RS232 / 422 ir Ethernet TCP/IP ryšio prievadais, dideliu 20 mm didelio ryškumo LED ekranu ir membranine klaviatūra. D70E gali būti tiesiogiai maitinamas per išorinį maitinimo adapterį arba su vidinėmis AA baterijomis.

Plačiau

DD700 serijos skaitmeninis svėrimo indikatorius / valdiklis

DD700 serijos skaitmeninis svėrimo indikatorius yra ekonomiškas ir universalus, gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su dideliu  tiltinių ir pramoninių svarstyklių asortimentu. Galimi modeliai su skirtingais tvirtinimo būdais (ant stalo arba prie sienos) ir skirtingais korpusais (standartinis arba IP68 nerūdijantis plienas), priklausomai nuo jūsų poreikio.

Plačiau

D70ES serijos skaitmeninis svorio indikatorius / valdiklis

BILANCIAI Dialogica D70 ES serijos indikatoriai / valdikliai, sukurti patogiam naudojimui, siūlantys daugybę funkcijų, dažniausiai randamų ant brangesnių svorio indikatorių. D70 ES siūlo optimalų sprendimą įvairioms svėrimo programoms, įskaitant tiltines svarstykles, dalių skaičiavimą ir svėrimą su pakavimu. Pagamintas iš IP66 nerūdijančio plieno, todėl tinkamas naudoti atšiauriomis sąlygomis.

Plačiau

BILANCIAI DD1050 serijos svorio indikatoriai

BILANCIAI DD1050 serijos svorio indikatoriai su dideliu 10,4 colių spalvotu „TOUCH SCREEN“ ekranu,  skirti pramoninėms reikmėms su standartine matavimo programine įranga, reikalinga svėrimo valdymui. DD1050 serija siūlo du modelius, vienas su ABS korpusu ir nerūdijančio plieno priekine dalimi, kitas su IP69K nerūdijančio plieno korpusu, abu modeliai tinkami naudoti ant stendo ir sienos.

Plačiau

BILANCIAI D440IS ATEX svorio indikatorius

BILANCIAI universalus D440iS ATEX sertifikuotas svorio indikatorius idealiai tinkamas tiltinėms svarstyklėms ar pildymo, dozavimo, maišymo sistemoms.  D440iS gali veikti tiesiogiai pavojingoje zonoje (įskaitant 0 ir 20 zonas), nereikalaujant papildomų dirbtinių užtvarų iki saugios zonos. Tai ne tik taupo diegimo išlaidas, bet ir suteikia daug tvarkingesnį ir profesionalesnį montavimą.

Plačiau

BILANCIAI D520 svorio indikatorius

BILANCIAI D520 svorio indikatorius pasižymi didelio ryškumo ekranu su dideliais skaitmenimis, kurio pagalba rodomą svorį galima matyti iš tolo. Tai ypač naudinga tiltinių svarstyklių ir siloso svėrimo įrenginiams. D520 taip pat idealiai tinkamas plačiam pramoniniam pritaikymui gamyklose ar sandėliuose. 

Plačiau

BILANCIAI D70B svorio indikatorius

BILANCIAI D70B svorio indikatorius, skirtas naudoti ant stovo, ypač rekomenduojamas svėrimo sistemoms, kai prijungimui reikalinga 4 ÷ 20 mA arba 0 ÷ 10 voltų analoginė išvestis. Šis įrenginys turi LED ekraną ir membraninę klaviatūrą, taip pat pasižymi išskirtiniu kainos ir kokybės santykiu. , pasižymi išskirtiniu kokybės ir kainos santykiu.

Plačiau

D400 svėrimo indikatorius

BILANCIAI d400 svėrimo indikatorius, turintis daug universalumo: nuo paprasto svorio rodymo iki sujungimo su pramoninių procesų automatikos sistemomis. Gali būti prijungtas prie bet kokio tipo svorio daviklių.

Plačiau

DD1010 serijos liečiamo ekrano svorio indikatorius

DD1010 serijos liečiamo ekrano svorio indikatorius yra kompaktiškas, tačiau galingas prietaisas, idealiai pritaikytas įvairioms svėrimo ir valdymo programoms. Jis gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su tiltinėmis ar pramoninėmis svarstyklėmis.

Plačiau

DD1010ic serijos liečiamo ekrano svėrimo indikatorius

DD1010ic serijos liečiamo ekrano, montuojamas svorio indikatorius yra kompaktiškas, tačiau galingas prietaisas, idealiai pritaikytas įvairioms svėrimo ir valdymo programoms. Jis gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais, todėl yra visiškai suderinamas su tiltinėmis ar pramoninėmis svarstyklėmis.

Plačiau