Svorio kartotuvai - švieslentės

Raidinis-skaitmeninis kartotuvas "GLR100"

Alphanumeric graphic repeater with RGB HIGH LUMINOSITY LED matrix, ideal for displaying weight and operational messages. Depending on the connected indicator, it is possible to display weight with large digits or customisable operational messages. RGB technology allows you to change the colour displayed, with a traffic light function (red, yellow, green). CE-M approved (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

“DGT603GD” serijos svorio indikatorius – švieslentė ATEX 2 ir 22 zonoms

Svorio indikatorius/kartotuvas su didelės matricos ekranu, sudarytu iš labai intensyvia ryškių šviesos diodų. Tinka naudojimui lauko sąlygomis, aiškiai matomas net visiškai apšviečiant saulei, žiūrint iš toli, bet kokiu kampu. Taip pat tinka pažangiems pramoniniams taikymams ATEX zonose klasifikuojamose su sprogimo rizika. Sertifikuotas pagal ATEX II 3G Ex nR IIC T6 Gc X ir ATEX II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc IP68 X direktyvas. Korpusas iš pilnai nerūdijančio plieno su IP68 apsaugos klase.

Galima CE-M metrologine patikra pagal OIML R-76 / EN 45501 standartą.

Plačiau

“DGT60” serijos svorio indikatorius – švieslentė

“DGT60” serijos svorio indikatorius/kartotuvas su didelės matricos ekranu, sudarytu iš labai intensyvia ryškių šviesos diodų. Tinka naudojimui lauko sąlygomis, aiškiai matomas net visiškai apšviečiant saulei, žiūrint iš toli, bet kokiu kampu. Korpusas iš pilnai nerūdijančio plieno su IP68 apsaugos klase.
Galima CE-M metrologine patikra pagal OIML R-76 / EN 45501 standartą.

Plačiau

“DGT100” – svorio indikatorius – švieslentė

“DGT100” svorio indikatorius/kartotuvas su didelės matricos ekranu, sudarytu iš labai intensyvia ryškių šviesos diodų. Tinka naudojimui lauko sąlygomis, aiškiai matomas net visiškai apšviečiant saulei, žiūrint iš toli, bet kokiu kampu. Korpusas iš pilnai nerūdijančio plieno su IP68 apsaugos klase.
Galima CE-M metrologine patikra pagal OIML R-76 / EN 45501 standartą.
Galima MID metrologine patikra pagal OIML R-61 standartą.

Plačiau

“DFWPM” (PLAY MOBILE) serijos nešiojamas svarstyklių kartotuvas

Radio dažniu veikiantis pultas ir svorio kartotuvas viename skirtas DFW indikatoriams ir MCW kraninėms svarstyklėms.  Lengvai transportuojamas ir įžiūrimas dėl mažo dydžio ir didelio apšviesto ekrano. DFWPM gali valdyti pagrindines svarstyklių funkcijas per atstumą naudojant integruotus klavišus.
USB versija leidžia išsaugoti svėrimo duomenis tolimesniam apdirbimui perkėlus į kompiuterį.
Įmontuotas ilgaamžiškas pakraunamas akumuliatorius.
IP65 apsaugos klasė.

Plačiau