Programinė įranga 3590E/CPWE

"AF02"- programinė įranga kiekio skaičiamo sistemoms

3590E/CPWE indikatorių programinė įranga skirta kiekio skaičiavimui ir duomenų valdymui, su klientų, taros, pakuočių, spausdinimo kvitų duomenų bazėmis. Vidinė skaičiavimo rezoliucija iki 1 500 000 taškų. Galimybė prijungti iki 5 nepriklausomų svarstyklių. Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

"AF03"- programinė įranga transporto priemonių svėrimo sistemoms

3590E/CPWE indikatorių programinė įranga ypač tinkama transporto priemonių svėrimui ir tiltinių svarstyklių valdymui, su įvažiavimo/išvažiavimo kontrole. AF03 versija leidžia pasverti transporto priemonę atskirai arba su priekaba, tiek su operatoriumi, tiek savitarnos terminale su kortelių skaitytuvu. Taip pat turi pažangų duomenų ir spausdinimo valdymą. AF03 taip pat siūlo galimybę valdyti pagrindinius rinkoje esančius svorio daviklius.

Galima CE-M metrologine patikra pagal OIML R-76 / EN 45501 standartą.

Plačiau

AF03 "GT"- programa tiltinėms svarstyklėms

Tai speciali programa skirta 3590ET / 3590EGT serijos liečiamo ekrano svorio indikatoriams su liečiamu ekranu. Ji siūlo visas pagrindines funkcijas, reikalingas renkant duomenis, sveriant transporto priemones su tiltinėmis svarstyklėmis, tiek rankiniu būdu su operatoriumi, tiek savitarnos terminale. Taip pat programą galima pilnai pritaikyti pagal kliento pageidavimus.

Plačiau

"AF04"- programinė įranga statistiniam fasuotų prekių tikrinimui

„AF04“ programinė įranga skirta 3590E/CPWE indikatoriams, tinkama pažangiam fasuotų prekių statistiniam tikrinimui su duomenų ir spausdinimo valdymu (kaip numatyta direktyvoje N. 76/211 / EEC). Galimybė prijungti iki 5 nepriklausomų svarstyklių. Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

"AF04GT"- programinė įranga statistiniam fasuotų prekių tikrinimui

Speciali produkcijos tikrinimo programinė įranga skirta liečiamo ekrano indikatoriams, apimanti visas pagrindines tikrinimo funkcijas, tiek imties statistikos, tiek visos statistikos režimu (kaip numatyta direktyvoje N. 76/211 / EEC). Liečiamo ekrano sąsaja realiuoju laiku rodo kiekvieną statistinių duomenų lauką su diagrama ar skaitine forma. Gamybos linijos tikrinimo funkcija leidžia patikrinti iki 10 skirtingų prekių vienu metu. Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

"AF05"- programinė įranga pramoniniam kainų skaičiavimui

AF05 programinė įranga skirta 3590E/CPWE indikatoriams, turinti pažangią kainų skaičiavimo funkciją su patobulintu gaminių valdymu, leidžiančiu ant etiketės nurodyti svarbią informaciją apie atsekamumą, naudojant labiausiai reikalaujamas kodifikacijas (EAN13, EAN128 brūkšniniai kodai ir kt.). Konfigūracijos lankstumas kartu su didele vidine atmintimi leidžia patenkinti pačius įvairiausius kliento reikalavimus. Ypač tinka maisto produktų pramonei. Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

"AF08"- programinė įranga ratų svėrimui ant platformų

AF08 programinė įranga 3590E indikatoriams, tinkama ratų svėrimo ir statinio ašių svėrimo sistemoms. Idealiai tinka sverti ir apskaičiuoti transporto priemonių, sunkvežimių, lėktuvų, konteinerių ir kt. svorio centro koordinates. Vienu metu rodomas kiekvienos sujungtos platformos svoris ir suma. Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R76 / EN 45501).

Plačiau

"AF09"- programinė įranga ašių svėrimui

AF09 programinė įranga 3590E/CPWE indikatoriams, skirta tiek dinaminiam, tiek statiniam ašių svėrimui. Dėka pažangaus ašių svėrimo ir sumavimo, galima kontroliuoti transporto priemonės svorį. Taip pat galima pritakyti kaip įvažiavimo/išvažiavimo svėrimo kontrolei, apskaičiuojant pakrautą/iškrautą svorį. Ašių svėrimo sistemos yra skirtos tik vidiniam naudojimui.

Plačiau

"E-BATCH1"- programinė įranga vieno produkto dozavimo sistemom

E-BATCH1 programinė įranga naudojama 3590EXT ir CPWE svorio indikatoriams. Skirta sukurti vieno produkto dozavimą pakrovime (naudinga užpildant įvairias talpas, silosus ar didelius maišus) ir iškrovime (naudinga paskirstant vienodo svorio medžiagų kiekį ar išimant tikslius kiekius iš siloso, valdydami perkrovimą). Turi duomenų bazę, talpinančią 500 formulių.

Plačiau

"E-BATCH"- programinė įranga daugiakomponentėm dozavimo sistemom

3590EXT ir CPWE svorio indikatorių programinė įranga, skirta automatinėms daugiakomponentėms ir daugialypėms dozavimo sistemoms. Turi tiesioginį 12 skirtingų komponentų valdymą  ir duomenų bazę, kuri talpina 100 skirtingų veiksmų ir 500 formulių.  Visiškai programuojami spaudiniai.

Plačiau

"E-CHECK"- programinė įranga skirta svėrimo sistemoms ant konvejerio juostos

CPWE indikatorių programinės įrangos versija, skirta valdyti sistemas, sveriančias pakuotes ant konvejerio juostos, atliekant statinį ar dinaminį svėrimą ir kontroliuojant leistino svorio nuokrypį . Dėka greito perskaičiavimo, greito darbo atlikimo bei patobulintos filtravimo funkcijos, galima pasverti ir įsiminti didesnį pakuočių skaičių per minutę.

Plačiau

"E-BELT"- programinė įranga skirta valdyti dozavimą ant juostos

3590E/CPWE indikatorių programinė įranga skirta svorio, medžiagų srauto, esančio ant svėrimo juostos matavimui/integravimui, įsimenant dozuojamos medžiagos kiekį. Galimybė valdyti prietaisą nuotoliniu būdu per „Sysway“ arba „Modbus RTU“ protokolus arba su „Profibus“ per išorinę pasirenkamą sąsają.

Plačiau

"E-LW"- programinė įranga skirta valdyti nuolatinį dozavimą

CPWE indikatorių programinė įranga, skirta svorio, medžiagų srauto išeinančio iš silosų, rezervuarų ir talpyklų matavimui/integravimui, įsimenant dozuojamos medžiagos kiekį. Galimybė valdyti prietaisą nuotoliniu būdu per „Sysway“ arba „Modbus RTU“ protokolus arba su „Profibus“ per išorinę pasirenkamą sąsają.

Plačiau