Platformos ir moduliai

LPI serijos žemo profilio nerūdijančio plieno platforma

Žemo profilio “LPI” serijos svėrimo modulis skirtas vežimėlių ir palečių vežimėliams svėrti. Platformos korpusas pagamintas nerūdijančio plieno. Komplektuojam su rampa užvažiavimui, platforma taip pat turi šoninius bortelius.  Galima Ex II 2GD IIC ATEX  versija.
Galima CE-M metrologine patikra.

Plačiau

"WEFL": WALL-E serijos grindų svarstyklės

Grindų daugiafunkcinės svarstyklės, tikslios ir patikimos, su indikatoriumi turinčiu skaitmenine ir funkcine klaviatūras, monobloko plienine platforma, labai tvirtos. Ypač tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui. Galima įsigyti CE-M sertifikatą pagal OIML R-76 / EN 45501 standartus.

Plačiau

"WEFLK": WALL-E serijos grindų svarstyklės su integruotu spausdintuvu

Grindų daugiafunkcinės svarstyklės, tikslios ir patikimos, su indikatoriumi turinčiu skaitmenine ir funkcine klaviatūras, integruotu spausdintuvu ir monobloko plienine platforma, labai tvirtos. Ypač tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui, šios svarstyklės leidžia sverti ir išrašyti kvitus su įmonės pavadinimu ir 2 stebėjimo numeriais. Sertifikuotos.

Plačiau

“PW” serijos palečių svėrimo modulis

Žemo profilio, keturių svorio daviklių, mobili palečių svėrimo modulis “PW” gali būti naudojamas pramonės, prekybos sandėliavimo procesuose. Šis modulis pajungiamas prie svorio indikatorių arba svorio tikrinimo sistemų.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“FPW” serijos palečių svėrimo modulis

Žemo profilio, keturių svorio daviklių, mobili palečių svėrimo modulis “FPW” gali būti naudojamas pramonės, prekybos sandėliavimo procesuose. Šis modulis pajungiamas prie svorio indikatorių arba svorio tikrinimo sistemų.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“FLP” serijos žemo profilio svėrimo modulis

Žemo profilio “FLP” serijos svėrimo modulis skirtas trolinių vežimėlių ir palečių vežimėliams svėrimams. Platformos korpusas pagamintas iš dažyto plieno su neslystančio paviršiaus apkrovos plokštuma. Iš abiejų platformos pusių yra įrengtos rampos palečių vežimėliams užvažiuoti ir nuvažiuoti.
Galima CE-M metrologine patikra.

Plačiau

“ESI” serijos nerūdijančio plieno svėrimo platforma

Vientiso nerūdijančio plieno struktūros, elektroninės platforminės svarstyklės “ESI” su 4-iais svorio davikliais, skirtos antžeminiams svėrimams pramonės gamybos ir prekybos įmonėse. Pajungiama prie daugumos svorio indikatorių arba svorio tikrinimo sistemų kaip tiesioginė arba papildoma svėrimo platforma.

Plačiau

“TW” serijos pakabinamas, vieno bėgio eigos, svėrimo modulis

Daugiafunkcinės, prie viršuje montuojamų bėgių pakabinamos, “TW” serijos vieno bėgio eigos svėrimo modulis puikiai pritaikomas mėsos pramonėje. Svėrimo modulis užima nedaug vietos ir nesunkiai integruojamas i egzistuojančią bėgių sistemą. Modulio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jį lengva valyti ir prižiūrėti.

Plačiau

“TNE” serijos nerūdijančio plieno svėrimo modulis

Nerūdijančio plieno svėrimo modulis “TNE” su padidintos apsaugos klase – IP67, skirtas pajungti su įvairiais mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose, kur galioja aukšti higienos reikalavimai.
Galima CE-M metrologinė patikra

Plačiau

“TE” serijos nerūdijančio plieno svėrimo modulis

Nerūdijančio plieno svėrimo modulis “TE” skirtas pajungti su įvairiais mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose, kur galioja aukšti higienos reikalavimai.
Galima CE-M metrologinė patikra

Plačiau

“TE-C6” serijos svėrimo modulis

“T-C6” serijos svėrimo modulis iš nerūdijančio plieno su apkrovos lėkšte, skirta mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svarstyklėms. Šias platformas galima jungti su įvairiais svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose. Platformėlėje įmontuotas C6 tikslumo klasės svorio daviklis, leidžiantis sukalibruoti svėrimo sistema su 6000 (e) svėrimo padalos vienetų.
Galima CE-M (C6 tikslumo klasės) metrologinė patikra.

Plačiau

“T” serijos svėrimo modulis

“T” serijos svėrimo modulis iš tvirto, dažyto plieno korpuso ant kurio sukonstruota nerūdijančio plieno apkrovos lėkštė, skirta mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svarstyklėms. Šias platformas galima jungti su įvairiais svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“T-C6” serijos svėrimo modulis

“T-C6” serijos svėrimo modulis iš tvirto, dažyto plieno korpuso ant kurio sukonstruota nerūdijančio plieno apkrovos lėkštė, skirta mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svarstyklėms. Šias platformas galima jungti su įvairiais svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose. Platformėlėje įmontuotas C6 tikslumo klasės svorio daviklis, leidžiantis sukalibruoti svėrimo sistema su 6000 (e) svėrimo padalos vienetų.
Galima CE-M (C6 tikslumo klasės) metrologinė patikra.

Plačiau

“PBI” serijos nerūdijančio plieno svėrimo platforma

“PBI” serijos svėrimo modulis pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno su svėrimo lėkšte, skirta mažų ir vidutinių svorio svėrimams. Konstruojant svarstykles arba svorio tikrinimo sistemas, šias platformas galima jungti su įvairiais svorio indikatoriais, naudojamais prekybos ir pramonės gamybos procesuose
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“PB” serijos vieno svorio daviklio svėrimo platforma

“PB” serijos svėrimo modulis iš tvirto, dažyto plieno korpuso ant kurio sukonstruota nerūdijančio plieno apkrovos lėkštė, skirta mažo ir vidutinio svėrimo pajėgumo svarstyklėms. Šias platformas galima jungti su įvairiais svorio indikatoriais arba svorio tikrinimo sistemomis, naudojamomis prekybos ir pramonės gamybos procesuose.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“FL” serijos keturių daviklių svėrimo platforma

Vientisos plieninės struktūros elektroninė svėrimo platforma “FL” su 4-iais svorio davikliais, skirta antžeminiams svėrimams pramonės gamyboje ir prekybos įmonėse. Pajungiama prie daugumos svorio indikatorių arba svorio tikrinimo sistemų kaip tiesioginė arba papildoma svėrimo platforma.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“ES” serijos keturių daviklių svėrimo platforma

Vientisos plieninės struktūros elektroninė svėrimo platforma ES su 4-iais svorio davikliais, skirta antžeminiams svėrimams pramonės gamybos ir prekybos įmonėse. Pajungiama prie daugumos svorio indikatorių arba svorio tikrinimo sistemų kaip tiesioginė arba papildoma svėrimo platforma.

Plačiau

“BP” serijos sveriantys strypai

Tvirtos konstrukcijos svėrimo strypai “BP” pasižymi universalumu ir gali būti naudojami piltuvų, transporterio juostų ir cilindrų svėrimui. Šis modulis turi plačias įmontuojamo galimybes svorio tikrinimo sistemose ir kituose gamybinėse struktūruose.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau