Hidraulinės svarstyklės

Loadmaster Alpha 100 - svėrimo sistema frontaliniams ir teleskopiniams krautuvams

Pažangi ir prekybos standartus atitinkanti svėrimo sistema, specialiai sukurta sudėtingiausiomis sąlygomis dirbantiems frontaliniams/teleskopiniams krautuvams.

RDS LOADMASTER ALPHA 100 – tai nauja CAN pagrindo sistema, nustačiusi šios pramonės šakos standartą ir sujungusi naujausias jutiklių technologijas bei signalo apdorojimo metodus tiksliems ir nuosekliems svorio matavimams atlikti.

Didėjant produktyvumo reikalavimams, LOADMASTER a100 buvo sukurtas veikti sparčiausiai dirbančioje pakrovimo aplinkoje ir sunkiausiomis sąlygomis ant nelygaus, nuožulnaus paviršiaus ir riboto ploto pakrovimo vietose mažinant ciklų skaičių ir didinant per valandą pakraunamų tonų skaičių.

Galima CE-M metrologinė patikra

Plačiau

Weighlog Alpha 10 - pažangi įmontuojama svėrimo sistema nedideliems ir mažiems frontaliniams/teleskopiniams krautuvams

RDS WEIGHLOG ALPHA 10 pasižymi naujausia spalvoto jutiklinio ekrano technologija, dėl kurios įmontuojamą svėrimo sistemą paprasta naudoti pakraunant priekabas ir savivarčius, maišant partijas arba atliekant svėrimo patikrinimus.

Tinka naudoti su iki 10 skirtingų priedų, pvz. griebtuvų ar šakių. Sistemą galima sumontuoti ant nedidelių frontalinių, teleskopinių ar traktoriaus tipo krautuvų, krautuvų su šakėmis ir mažų krautuvų.

Plačiau

Loadex 100 - svėrimo sistema ekskavatoriams

360 laipsnių ekskavatoriuose, turinčiuose ratinę arba vikšrinę važiuoklę, montuojamos efektyvios ir paprastos naudoti svarstyklės, skirtos matuoti griebtuve esančios medžiagos kiekį.

Didėjant produktyvumo reikalavimams, LOADEX 100 buvo sukurtas sparčiausiai dirbančiai aplinkai ir skirtas maksimaliai padidinti per valandą pakraunamų tonų kiekį.

Plačiau

“PEGASUS 2” - frontalinių/šarnyrinių/šakinių/teleskopinių krautuvų svėrimo sistema

Frontalinių/šarnyrinių/šakinių/teleskopinių krautuvų svėrimo sistema “PEGASUS 2” atlieka dinaminius arba statinius svėrimus pakrovimų metų. Svėrimai gali būti atliekami naudojant kiaušus, šakes, ritinių griebtuvus ir kitus krautuvo krovimo padargus – įrenginys gali įsiminti iki 10 skirtingų padargų kalibravimo parametrų nustatymus. Dinaminis svėrimas naudojant “PEGASUS 2” sistemą leidžia atlikti automatizuotus svėrimus pakrovimo/iškrovimo metu nestabdant krautuvo operatoriaus darbo.

Plačiau

iSOSYNC - programinė įranga, skirta frontaliniams ir teleskopiniams krautuvams bei ekskavatoriams

Ekonomiškas dviejų krypčių komunikacijos įrenginys su centriniu kompiuteriu darbo duomenims perduoti.

iSOSYNC programinę įrangą galima naudoti su LOADMASTER α100 arba LOADEX 100 ir akimirksniu perduoti darbinius duomenis iš centrinio kompiuterio į krautuvą arba ekskavatorių, o atlikus darbą, pakrovimo duomenis atitinkamai persiųsti atgal į kompiuterį.

iSOSYNC galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant standartinę užklausos kalbą (SQL), kuri veikia tarsi jungtis tarp įrenginio svėrimo sistemos ir vartotojo naudojamo pakrovimo valdymo programinės įrangos paketo.

Plačiau