Kraninės svarstyklės

“DHS” serijos pakabinamos svarstyklės

Universalios elektroninės svarstyklės “DHS” atlieka tikslius ir mobilius svėrimus. Įrenginys taupiai naudoja baterijas, todėl galima atlikti svėrimus iki 250 valandų nepertraukiamo darbo rėžime. Svarstyklių viršuje įmontuota kilpa, skirta pakabinti svarstykles, ir apačioje svėrimo kablys, ant kurio kabinami svėriniai.

Plačiau

“CHS” serijos pakabinamos svarstyklės

Mobilios ir praktiškos elektroninės svarstyklės “CHS” atlieka svėrimus bet kur ir bet kada. Svarstyklių viršuje įmontuota kilpa, skirta pakabinti svarstykles, ir apačioje svėrimo kablys, ant kurio kabinami svėriniai.

Plačiau

“MCWN – NINJA” serijos kraninės svarstyklės

Profesionalios kraninės svarstyklės “MCWN” pasižymi lengvu valdymu, patikimais ir tiksliais svėrimais, naudojant tokio tipo svarstykles įvairiuose pramoniniuose procesuose. Kompaktiškas svarstyklių dydis leidžia sumažinti reikalingą iškėlimo aukštį, tam, kad atlikti svėrimus su pakėlimo agregatais. „MCWNRF“ versija – su įdiegtu komunikaciniu moduliu, veikiančiu radijo dažnio bangomis, sujungiančiomis svarstykles su kompiuteriu, nuotoliniu spausdintuvu arba su svorio retransliatoriumi.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“MCW09” serijos kraninės svarstyklės

Nerūdijančio plieno korpuso kraninės svarstyklės “MCW09” su ypač dideliu LED ekranu. Tvirta ir kompaktiška konstrukcija leidžia svarstykles naudoti tiek lauko sąlygomis tiek ir įvairiose pramoninėse patalpose. Svarstyklės turi aukštą apsaugos klase nuo dulkių ir lietaus – IP67.

Plačiau

“MCW” (PROFESSIONAL) serijos kraninės svarstyklės

Profesionalios kraninės svarstyklės “MCW” su nerūdijančio plieno korpusu. Kompaktiškas svarstyklių dydis leidžia sumažinti reikalingą iškėlimo aukštį, tam, kad atlikti tikslius ir patikimus svėrimus su pakėlimo agregatais tiek lauko sąlygomis tiek ir įvairiose pramoninėse patalpose. Svarstyklės turi aukštą apsaugos klase nuo dulkių ir lietaus – IP67.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“MCWHU" (HULK) serijos kraninės svarstyklės

Nerūdijančio plieno korpuso kraninės svarstyklės “MCWHU” su dideliu skaitmenų LED ekranu, matomu iš toli. Tvirta ir kompaktiška konstrukcija leidžia svarstykles naudoti tiek lauko sąlygomis tiek ir įvairiose pramoninėse patalpose. Svarstyklės turi aukštą apsaugos klase nuo dulkių ir lietaus – IP67.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“MCWX2GD” serijos kraninės svarstyklės

Pramoninės dinamometrinės svarstyklės “MCWX2GD” skirtos naudoti didelio kenksmingumo aplinkose (klasifikacija pagal ATEX direktyvas: zone 1, zone 21,2 ir zona 22). Tvirta ir kompaktiška konstrukcija leidžia svarstykles naudoti tiek lauko sąlygomis tiek ir įvairiose pramoninėse patalpose. Kompaktiška konstrukcija leidžia sumažinti iškėlimo aukštį, reikalingą atlikti svėrimams.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau