Terminiai/etikečių spausdintuvai

TPR serijos terminis spausdintuvas

TPR serijos terminis spausdintuvas yra montuojamas tiek ant panelės, tiek ant pačio indikatoriaus. Dėl savo universalumo patenkina visus spausdinimo reikalavimus pramonės srityje.

Plačiau

"TPRXT"- terminis spausdintuvas su IP65 apsauga

Terminis spausdintuvas su IP65 nerūdijančio plieno korpusu ir apsauginiu dangteliu, kuris apsaugo nuo vandens purslų ir dulkių. Ypač tinkamas naudoti chemijos ir maisto pramonei, kurioje yra griežti higienos reikalavimai. Gali būti montuojamas prie XT serijos indikatorių, su nerūdijančio plieno korpusu.

Plačiau

PR80 serijos terminis spausdintuvas su nukirpimu

PR80 serijos terminis spausdintuvas su įmontuotu automatiniu popieriaus nukirpimu po spausdinimo. Yra kompaktiško dydžio ir dailaus dizaino. Ypač tinkantis pramonės sektoriuje dėl paprasto popieriaus ritinėlio pakeitimo, spausdinimo greičio ir tvirtos konstrukcijos.

Plačiau

LP542S tiesioginis terminis etikečių spausdintuvas

LP542S tiesioginis terminis etikečių spausdintuvas su įmontuotu priekiniu etikečių jutikliu. Suderinamas su DFW, TRI, 3590 ir TRS serijos indikatoriais. Dėka aukštos spausdinimo skiriamosios gebos, kompaktiško dydžio ir greito etikečių spausdinimo yra tinkamas naudoti bet kurioje pramoninėje aplinkoje.

Plačiau

"LP542TT"- terminis etikečių spausdintuvas

Tiesioginio ir terminio perdavimo etikečių spausdintuvas jungiamas prie 3590, CPWE ir DFW serijos indikatorių.  Dėka aukštos spausdinimo skiriamosios gebos, kompaktiško dydžio ir greito etikečių spausdinimo yra tinkamas naudoti bet kurioje pramoninėje aplinkoje.

Plačiau

DOT MATRIX TM295 spausdintuvas

DOT MATRIX TM295 spausdintuvas suderinamas su svorio indikatoriais, skirtas universaliam važtaraščių, etikečių ir bilietų spausdinimui. Dėl kompaktiškumo ir tvirtos struktūros jį galima naudoti bet kurioje pramoninėje aplinkoje. Be to, dėl šoninės angos galima naudoti įvairaus dydžio popierių.

Plačiau

"LX300PRO" DOT MATRIX spausdintuvas

„LX300PRO“ DOT MATRIX spausdintuvas patikimas ir lengvai naudojamas. Dėl mažo dydžio ir kompaktiškumo spausdintuvą galima padėti i daug vietos nereikalaujančias vietas. Gali spausdinti įvairaus tipo dokumentus iki 4 egzempliorių ir originalą. 

Plačiau