Savitarnos terminalai

BILANCIAI DD2060X savitarnos terminalas

BILANCIAI DD2060X savitarnos terminalas su programuojamu indikatoriumi turinčiu „WINDOWS 10“ operacinę sistemą, išsiskiria savo darbo greičiu, programuojamumu ir puikiu veikimu. Jį galima įsigyti su įvairiomis programinėmis įrangomis, skirtomis įmonėms, kurioms reikia integruoti svėrimo ir logistikos operacijas: automatizuoti įrenginių prieigos kontrolę, stebėti medžiagų pakrovimą ir iškrovimą, dalytis duomenimis su jūsų valdymo sistemomis.

Plačiau

DD2050 savitarnos svėrimo terminalas

BILANCIAI DIADE Serijos nerūdijančio plieno, liečiamo ekrano svėrimo terminalas apjungia kompiuterinio programavimo galią ir lankstumą kartu su svarstyklių matavimo reikalavimais. Su DD2050 modeliu vartotojas gali atlikti svėrimo operacijas nepriklausomai nuo operatoriaus buvimo ir gali būti identifikuotas įvairių rūšių prietaisais (Optiniais, magnetiniais, RFID). Terminalas turi integruotą kompiuterį ir gali būti naudojamas tiek su analoginiais, tiek su skaitmeniniais svorio davikliais.

Plačiau

STX 5000T - savitarnos terminalas su dideliu liečiamu ekranu.

STX 5000T savitarnos terminalas transporto priemonių svėrimų valdymui, komplektuojamas su dideliu 15″ jutikliniu ekranu. Didelis ryškumas leidžia dirbti net esant blogiausioms oro sąlygoms. Taip pat savitarnos terminale gali būti įmontuotas pramoninis spausdintuvas svoriui spausdinti ir qr / brūkšninių kodų skaitytuvas. Naudojamas su tiltinėmis svarstyklėmis ir GSW programine įranga.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

6116EVO-BOX - savitarnos terminalas su liečiamu ekranu

Savitarnos terminalo sistema transporto priemonių svėrimų valdymui, komplektuojama su 10.1″ liečiamo ekrano kompiuteriu ir terminiu spausdintuvu, integruotu į tvirtą nerūdijančio plieno korpusą. Standartinis variantas su RFID skaitytuvu.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau