Maisto pramonės metalo detektoriai

“CEIA THS 21” serijos metalo detektoriai

„THS 21“ metalo detektorių serija yra aukšto jautrumo ir tikslumo, ypač tikslūs matavimo prietaisai. Su kiekvienu aptikimu ir išmetimu susiję duomenys yra laikomi įvykių atmintyje ir patvirtina produkcijos kokybę, pačią patikrą ir atliktas
programavimo operacijas, o taip pat periodiškai atliekamus funkcijų testavimo etapus, kuriems naudojami standartiniai testavimo bandiniai.

Plačiau

“CEIA THS/PL21” serijos metalo detektorius

„THS/PL21“ vamzdinių metalo detektorių serija yra aukšto jautrumo ir tikslumo, ypač tikslūs matavimo prietaisai. Su kiekvienu aptikimu ir išmetimu susiję duomenys yra laikomi įvykių atmintyje ir patvirtina produkcijos kokybę, pačią patikrą ir atliktas programavimo operacijas, o taip pat periodiškai atliekamus funkcijų testavimo etapus, kuriems naudojami standartiniai testavimo bandiniai.

Plačiau

“CEIA THS/PH21” serijos metalo detektorius

„THS/PH21“ farmacijos metalo detektorių serija yra aukšto jautrumo ir tikslumo, ypač tikslūs matavimo prietaisai. Su kiekvienu aptikimu ir išmetimu susiję duomenys yra laikomi įvykių atmintyje ir patvirtina produkcijos kokybę, pačią patikrą ir atliktas programavimo operacijas, o taip pat periodiškai atliekamus funkcijų testavimo etapus, kuriems naudojami standartiniai testavimo bandiniai.

Plačiau