Laboratorinės svarstyklės

“TRD” serijos preciziškos svarstyklės

Tvirtas nerūdijančio plieno korpusas saugo nuo išorinių pažeidimų, drėgmės, korozijos ir kitų pasitaikančių žalingų veiksnių, naudojant “TRD” serijos svarstykles pramonėje, laboratorijose, maisto gamybose procesuose ir tuose erdvėse, kuriose yra aukštas patalpų drėgmės lygis. Dvigubas svorio patikros intervalas užtikrina svarstyklių tikslumą. Galima CE-M metrologinė patikra.  

Plačiau

“TRB” serijos preciziškos svarstyklės

Tvirtas nerūdijančio plieno korpusas saugo nuo išorinių pažeidimų, drėgmės, korozijos ir kitų veiksnių, naudojant “TRB” serijos svarstyklės pramonėje, laboratorijose, maisto gamybose procesuose ir tuose erdvėse, kuriose yra aukštas patalpų drėgmės lygis.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

"GAL 620-15000g" serijos analitinės svarstyklės

Efektyvios ir kompaktiškos, „GAL“ serijos daugiafunkcinės, didelio tikslumo svarstyklės. Tinkamos naudoti farmacijoje, veterinarijoje ir pramonėje. Lengvos ir lengvai gabenamos, naudingos tiems, kurie turi dažnai keisti savo darbo vietą. Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

"ALP 510g" serijos analitinės svarstyklės

„ALP“ serijos didelio našumo analitinės svarstyklės yra kompaktiškos ir universalios su įmontuota stikline talpa. Tinkamos naudoti laboratorijose, farmacijoje ir pramonėje. Svarstyklės turi RS232 prievadą, leidžiantį perduoti duomenis į kompiuterį ar spausdintuvą (atsekamumui ar tolesniam tobulinimui) arba taip pat į svorio kartotuvą, kad būtų galima atlikti dozavimą, statistinę kontrolę ar kitas sudėtingas funkcijas. Integruota vidinė automatinio kalibravimo sistema. Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

"ALP 2100-4100g" serijos didelio tikslumo svarstyklės

„ALP“ serijos didelio tikslumo svarstyklės su apvalia nerūdijančio plieno plokšte, kuri leidžia sverti tiksliai ir greitai. Tinkamos naudoti laboratorijose ir pramonėje. Svarstyklės turi RS232 prievadą, leidžiantį perduoti duomenis į kompiuterį ar spausdintuvą (atsekamumui ar tolesniam tobulinimui) arba taip pat į svorio kartotuvą, kad būtų galima atlikti dozavimą, statistinę kontrolę ar kitas sudėtingas funkcijas. Integruota vidinė automatinio kalibravimo sistema. Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

WLB serijos kompaktiškos svarstyklės

Kompaktiškos svarstyklės, labai tvirtos, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tinka pramoninėms laboratorijoms ir sudėtingai darbo aplinkai. Įrengta standartinė svorio ir greito kalibravimo reguliavimo funkcija. Multifunkcinė svėrimo programa. CE-M patvirtintas pagal EN45501.

Plačiau