Pakuočių svėrimo svarstyklės

“APM” serijos pakuočių svėrimo svarstyklės

Universalios žemo profilio “APM” serijos svarstyklės idealiai tinka sverti pakuotėms, daržovių krepšeliams ir kitiems sunkiems sveriamiems objektams. Ilgas indikatoriaus laidas įgalina svėrimo platformą naudoti tiek ant stalo, ant grindų ar ant vežimėlio.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“KS” serijos pakuočių svėrimo svarstyklės

Universalios žemo profilio “KS” serijos svarstyklės idealiai tinka sverti pakuotėms, daržovių krepšeliams ir kitiems sunkiems sveriamiems objektams. Ilgas indikatoriaus laidas įgalina svėrimo platformą naudoti tiek ant stalo, ant grindų ar ant vežimėlio.

Plačiau

“M50K100” serijos pakuočių svėrimo svarstyklės

Daugiafunkcinės žemo profilio “M50K100” serijos svarstyklės idealiai tinka sverti pakuotėms, daržovių krepšeliams ir kitiems, iki 100 kg, sveriantiems objektams. Ilgas indikatoriaus laidas įgalina svėrimo platformą naudoti tiek ant stalo, tiek ir ant grindų.

Plačiau

“AFWC/D” platforminės svarstyklės su stovu

Universalios stalo “AFWC/D” serijos svarstyklės su stovu indikatoriui naudojamos kaip daugiafunkcinės kontrolinės svarstyklės su dvigubu svorio patikros intervalu, atliekančios skaičiavimo, procentinio svėrimo ir kiekybės/svorio tikrinimo funkcijas.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau