Rice Lake indikatoriai

1280 Enterprise™ programuojamas svorio indikatorius/valdiklis

1280 Enterprise™ programuojamas svorio indikatorius/valdiklis yra novatoriškas stiprintuvas, užtikrinantis bekompromisį greitį šiandienos operacijose ir plačias galimybes rytojaus reikalavimams. Daugiau nei 150 integruotų funkcijų supaprastina programavimą, o pritaikytos programos įgyvendinamos naudojant „Rice Lake“ „iRite®“ programinę įrangą. 1280 – tai šuolis į priekį technologijos srityje, suteikiantis galimybę neribotai programuoti jūsų operacijas. Galimybė prijungti iki aštuonių svarstyklių ir žaibiškas „Freescale i.MX6“ procesorius perkelia daugiafunkcinias užduotis į kitą lygį. „1280“ turi patvarų spalvotą jutiklinį, septynių colių skystųjų kristalų ekraną, suteikiant operatoriams galimybę valdyti indikatoriaus funkcijas neprarandant laiko ar saugumo. „1280“ indikatorius sukurtas atlaikyti net atšiauriausią aplinką. Pagamintas iš pramoninio lygio komponentų ir nerūdijančio plieno NEMA 4X korpuso, 1280 turi IP69K apsaugą.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

920i® programuojamas HMI svorio indikatorius/valdiklis

Programuojamas 920i® svorio indikatorius / valdiklis yra skirtingas nuo kitų, tačiau intuityviai pažįstamas net ir mažiausiai patyrusiems vartotojams. Tai iš tikrųjų pirmasis tokio tipo indikatorius, sujungiantis revoliucines vartotojo sąsajas, visišką lankstumą ir maksimalų apdorojimo efektyvumą su indikatoriaus paprastumu. Yra skaidrus, labai lengvai pritaikomas grafinis LCD ekranas, programuojami klavišai ir pramonėje pripažinta elektronika kuri yra apsupta praktiškai neišardomu korpusu, dėl to tai vienas patikimiausių svorio indikatorių ir valdiklių pramonėje.  920i suteikia funkcionalumą, programuojamumą ir galią jūsų procesui, tai pritaikant nuo bazinio svėrimo iki sudėtingų procesų automatizavimo.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

Rice Lake 882IS skaitmeninis svorio indikatorius

Skirtas pavojingoms vietoms, kuriose gali kilti sprogimas, Rice Lake 882IS skaitmeninis svorio indikatorius yra sukurtas saugiam darbui tokiose aplinkose neprarandant našumo. Turėdamas „cFMus“, „ATEX’ ir ‘IECEx“ patvirtinimus, „882IS“ yra puikus pasirinkimas degioje ir lengvai užsidegančioje pramoninėje aplinkoje, tokioje kaip degalų perdirbimo, chemijos, distiliavimo, tekstilės gamyklos ir kitoje. 882IS turi apšviestą LCD ekraną, užtikrinatį puikų matomumą patogiam darbui net ir silpnai apšviestose vietose, o nerūdijančio plieno gaubtas užtikrina puikią apsaugą nuo stichijų. Taip pat turi patobulintą jungiamumą su pasirenkamu saugios zonos I / O moduliu, turinčiu Serial prievadą, Ethernet TCP / IP ir pasirenkamą analoginę išvestį arba lauko magistralės plokštę, ryšiui su spausdintuvais, kompiuteriais ir kitomis priemonėmis.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

Rice Lake 882D juostinių svarstyklių indikatorius

Specialiai suprojektuotas atsižvelgiant į juostines svarstykles, 882D renka, rodo ir tvarko reikalingus duomenis, todėl yra idealus skaldos, smėlio ir žvyro pramonei. Turėdamas „iRite ™“ programuojamumą, jis gali būti pritaikytas produkto dozavimo kontroliavimui arba produkto kiekio matavimui. 882D integratoriuje yra LCD ekranas su apšvietimu, todėl patogu žiūrėti dažnį, greitį ir laiką, praktiškai bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Su IP66 nerūdijančio plieno korpusu yra saugus naudoti net atšiaurioje aplinkoje. Taip pat 882D siūlo daugybę sąsajų, tokių kaip RS-232/RS-485, Ethernet TCP/IP ir USB, leidžiančia tiesogiai prisijungti prie PC.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

880 Performance™ serijos skaitmeninis svorio indikatorius / valdiklis

Rice Lake 880 Performance™ serijos skaitmeninis svorio indikatorius / valdiklis yra paprasto dizaino, tačiau aprūpintas didele galia. Intuityvūs daugiafunkciai meniu mygtukai leidžia naudotis indikatoriumi bet kurioje aplinkoje, o „NEMA 4X / IP69K“ apsaugos klase įvertintas tarpiklis efektyviai apsaugo vidinius komponentus nuo bet kokios žalos. Inovatyvūs 880 ir 880 Plus turi daugybę jungčių – nuo USB ir RS-232 / RS-485 iki Ethernet TCP / IP. Taip pat dėka 2 skirtingų konstrukcijų, indikatorius galima įmontuoti į panelę arba naudoti su universaliu laikikliu, kai montavimas nėra būtinas.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau

"680 Synergy Plus" skaitmeninis svorio indikatorius

Rice Lake konfigūruojamas „680 Synergy Plus“ indikatorius sujungia galingas funkcijas, aptinkamas pažangių prietaisų įrangoje, su lengvai naudojamomis pagrindinių indikatorių funkcijomis. „680 Synergy Plus“ suprojektuotas atsižvelgiant į klientą, yra aprūpintas IP69K apsaugos klase, dėl to tinkamas naudoti realioje, pramoninėje aplinkoje. Indikatoriai pasižymi bendrosios paskirties svėrimu, paprasta automatizacija ir plačiu pritaikymu.

Galima CE-M metrologinė patikra (OIML R-76 / EN 45501).

Plačiau