Pramoninės svarstyklės

GALAXI SP automatinės kontrolinės svarstyklės

GALAXI SP automatinės kontrolinės svarstyklės. Galima: 1, 2, 3, 4 diržų automatinė svorio tikrinimo sistema fiksuoto svorio gaminiams – gamybos greitis iki 70 vnt./min. AISI 304 nerūdijančio plieno konstrukcija.

Plačiau

SELECTA STEEL nerūdijančio plieno kontrolinės svarstyklės

SELECTA STEEL nerūdijančio plieno kontrolinės svarstyklės automatiškai sveriančios visus gaminius, esančius gamybos linijoje, atmesdama tuos, kurie nepatenka į nustatytas ribas, ir nurodydama pažeidimus. Suprojektuotas maisto pramonei, kur reikalingi dažni žemos temperatūros ir žemo slėgio valymo ciklai.

Plačiau

SELECTA serijos kontrolinės svarstyklės

Nauja SELECTA svėrimo sistemų serija, suprojektuota ir pagaminta Bilanciai Group. Tiksli ir patikima kokybės kontrolė, galinti patikrinti fasuotų produktų kiekius, ieškoti sugedusių prekių ir nustatyti trūkumus.

Plačiau

Pramoninės svarstyklės CW-90X - IP69K

CW-90X serijos svarstyklės naudojamos pramonėje, maisto gamybose procesuose ir tose erdvėse, kuriose yra aukštas patalpų drėgmės lygis. Tvirtas nerūdijančio plieno korpusas saugo nuo išorinių pažeidimų, drėgmės, korozijos ir kitų veiksnių. Svarstyklės ypač atsparios išoriniams veiksniams (plovimui aukšto slėgio vandens srove, smūgiams, vibracijai ir t.t)
Galima CE-M metrologinė patikra.Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“TRB” serijos preciziškos svarstyklės

Tvirtas nerūdijančio plieno korpusas saugo nuo išorinių pažeidimų, drėgmės, korozijos ir kitų veiksnių, naudojant “TRB” serijos svarstyklės pramonėje, laboratorijose, maisto gamybose procesuose ir tuose erdvėse, kuriose yra aukštas patalpų drėgmės lygis.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

"WEFL": WALL-E serijos grindų svarstyklės

Grindų daugiafunkcinės svarstyklės, tikslios ir patikimos, su indikatoriumi turinčiu skaitmenine ir funkcine klaviatūras, monobloko plienine platforma, labai tvirtos. Ypač tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui. Galima įsigyti CE-M sertifikatą pagal OIML R-76 / EN 45501 standartus.

Plačiau

"WEFLK": WALL-E serijos grindų svarstyklės su integruotu spausdintuvu

Grindų daugiafunkcinės svarstyklės, tikslios ir patikimos, su indikatoriumi turinčiu skaitmenine ir funkcine klaviatūras, integruotu spausdintuvu ir monobloko plienine platforma, labai tvirtos. Ypač tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui, šios svarstyklės leidžia sverti ir išrašyti kvitus su įmonės pavadinimu ir 2 stebėjimo numeriais. Sertifikuotos.

Plačiau

"WALL-E" serijos stalinės ir grindinės svarstyklės

„WALL-E“ serijos stalinės ir grindinės svarstyklės, pasižyminčios daugiafunkciniu svorio indikatoriumi, tvirta konstrukcija ir nerūdijančio plieno pakrovimo plokšte. Jos lengvai naudojamos ir universalios, užtikrinančios tikslumą ir patikimumą. Ypač tinkamos pramoniniam ir komerciniam naudojimui. Galima įsigyti CE-M sertifikatą pagal OIML R-76 / EN 45501 standartus.

Plačiau

"KST" serijos nerūdijančio plieno skaitmeninės svarstyklės su jutikliniu ekranu

Naujos skaitmeninės svarstyklės su nerūdijančio plieno korpusu ir jutikliniu ekranu, spalvotas ekranas, paprastas ir intuityvus. Didelės svėrimo charakteristikos dėka C6 OIML svorio davikliai (įrengti kaip standartiniai) ir pasirinktinos programos, skirtos vienetų skaičiavimui, statistinei kontrolei, rankiniam dozavimui, ženklinimui ir totalizacijai. Ilgalaikis akumuliatoriaus maitinimas ir šoniniės rankenėlės leidžia lengvai perkelti svarstykles tiesiogiai ten, kur tai yra būtina.

Plačiau

"KSD" serijos nerūdijančio plieno skaitmeninės stalo svarstyklės

Šios skaitmeninės svarstyklės pasižymi tvirtu ir universaliu nerūdijančio plieno korpusu su dideliu plokšte. Nauja daugiafunkcinė programa leidžia operatoriui pasirinkti pageidaujamą režimą patikrinimams atlikti, vienetų skaičiavimui, svoriui procentais ir totalizacijai. Ilgalaikis akumuliatoriaus maitinimas ir šoninės rankenėlės leidžia lengvai perkelti svarstykles tiesiogiai ten, kur tai yra būtina.

Plačiau

"APM" serijos svarstyklės

Šios naujos stalo svarstyklės turi svorio indikatorių, kuris gali būti pritvirtintas prie platformos arba pritvirtinamas prie sienos – lankstus kabelis. Didelis 50 mm LCD ekranas leidžia lengvai matyti svorį bet kokiomis sąlygomis. Lengva nešiotis -įmontuota rankena. Galima įsigyti CE-M sertifikatą.

Plačiau

"HSW" serijos kompaktiškos svarstyklės

„HSW“ aukštos kokybės elektroninės svarstyklės su daugiafunkcine svėrimo programa. Didelis apšviečiamas ekranas su 30 mm skaitmenimis leidžia lengvai matyti svorį net esant blogoms apšvietimo sąligoms. Dėl kompaktiškų matmenų ir įmontuoto ilgo tarnavimo laiko akumuliatoriaus, jis idealiai tinka sverti bet kurioje vietoje, kur nėra pagrindinio energijos šaltinio.

Plačiau

WLB serijos kompaktiškos svarstyklės

Kompaktiškos svarstyklės, labai tvirtos, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tinka pramoninėms laboratorijoms ir sudėtingai darbo aplinkai. Įrengta standartinė svorio ir greito kalibravimo reguliavimo funkcija. Multifunkcinė svėrimo programa. CE-M patvirtintas pagal EN45501.

Plačiau

Nerūdijančio plieno svarstyklės "Easy Pesa 3GD" serijos ATEX zonoms 2 ir 22

Pilnai nerūdijančio plieno svarstyklės, skirtos naudoti ATEX pavojingose zonose. Maitinamas iš ilgalaikio įkraunamojo akumuliatoriaus, kuris leidžia lengvai montuoti tiesiai ten, kur reikia. Šioms svarstyklėms nereikia elektros tinklo lizdo pavojingoje zonoje, nei ATEX skirtų maitinimo laidų. Pateikta ATEX atitikties deklaracija. Ex II 3GD IIC T6 T130 ° C X apsauga.

Plačiau

“APD” serijos pramoninės svarstyklės

Universalios žemo profilio “APD” serijos svarstyklės idealiai tinka sverti pakuotėms, daržovių krepšeliams ir kitiems sunkiems sveriamiems objektams. Ilgas indikatoriaus laidas įgalina svėrimo platformą naudoti tiek ant stalo, ant grindų ar ant vežimėlio.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau