Paletiniai vežimėliai

TPW "E-FORCE" palečių vežimėlis-svarstyklės su elektrine vairalazde

TPW „E-FORCE“ tai inovatyvus palečių vežimėlis-svarstyklės su elektrine vairalazde, kurios dėka svėrimas ir valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 IP68 nerūdijančio plieno svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Taip pat įmontuotas svorio indikatorius su dideliu ir gerai apšviestu skystųjų kristalų ekranu, 17 klavišų neperšlampa klaviatūra ir IP65 nerūdijančio plieno korpusu. Paletiniu vežimėliu galima naudotis tiek elektriniu, tiek rankiniu rėžimu, vos vieno mygtuko paspaudimu.

Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

TPWNBT "BATTERY" paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su integruota elektronine svėrimo sistema. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Galimybė kiekieną svorio daviklį reguliuoti atskirai tiesiai iš ekrano. Turi vidinį įkraunamą akumuliatorių su 80h veikimo trukme.

Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

TPWN - "Network" serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su integruota elektronine svėrimo sistema. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Daugiafunkcinis svorio indikatorius, su dideliu apšviečiamu ekranu, kuris leidžia įskaityti svorį, esant bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Plačiau

TPWLK "LOGISTIC" serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Paprastas ir patogus naudoti palečių vežimėlis-svarstyklės “TPWLK” su integruota elektronine svėrimo sistema. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą. Daugiafunkcinis svorio indikatorius, su dideliu apšviečiamu ekranu, kuris leidžia įskaityti svorį, esant bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Indikatorius yra su nerūdijančio plieno korpusu, todėl vežimėlį-svarstykles galima naudoti kenksminguose aplinkose.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

TPW "TOUCH" serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su liečiamo ekrano indikatoriumi. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Daugiafunkcinis svorio indikatorius, leidžia naudoti svarstykles vienetų skaičiavimo, svėrimo formulavimo, prekių judėjimo valdymo procesuose, kas palengvina įvairius pramoninę ir komercinę gamybą.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“TPWP – PROFESSIONAL” serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su integruota elektronine svėrimo sistema. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Daugiafunkcinis svorio indikatorius, su dideliu apšviečiamu ekranu, kuris leidžia įskaityti svorį, esant bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Svarstyklėse yra integruotas spausdintuvas.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“TPWX2GD” serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su atestuota elektronine svėrimo sistema, skirta naudoti kenksminguose ir sprogiose aplinkose (zona 1 ir 21 & 2 bei 22) pagal Ex II 2GD IIB T4 197˚C X direktyvą. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 ATEX sertifikuoti svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“TPWX3GD” serijos paletinis vežimėlis-svarstyklės

Patikimos ir tvirtos konstrukcijos padėklų vežimėlis-svarstyklės su atestuota elektronine svėrimo sistema, skirta naudoti kenksminguose ir sprogiose aplinkose ( zona 2 ir 22) pagal Ex II 3GD IIC T6 130˚C X direktyvą. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 ATEX sertifikuoti svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau

“ELWL – LOGISTIC” serijos elektrinis palečių vežimėlis-svarstyklės

Elektrinis padėklų vežimėlis-svarstyklės su integruota elektronine svėrimo sistema. Vežimėlio šakėse yra įmontuoti 4 svorio davikliai, kurie garantuoja maksimalų tikslumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Daugiafunkcinis svorio indikatorius, leidžia naudoti svarstykles vienetų skaičiavimo, svėrimo formulavimo, prekių judėjimo valdymo procesuose, kas palengvina įvairius pramoninę ir komercinę gamybą.
Galima CE-M metrologinė patikra.

Plačiau