Pramoniniai spausdintuvai

TSC MX240P serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai

TSC MX240P serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai pagaminti greitam didelės apimties ir aukštos kokybės etikečių spausdinimui. MX240P serija pasižymi didžiausiu visų laikų spausdinimo greičiu (iki 18″/s), kuris leidžia padidinti produktyvumą, spausdinant didelius etikečių kiekius 24X7. Spausdintuvai turi lieto aliuminio spausdinimo mechanizmą, įmontuotą į labai tvirtą ir lengvą korpusą. Dėl šio naujo dizaino spausdintuvai yra patvaresni, todėl tinkami naudoti net esant sunkiausioms darbo sąligoms. Tai idealus sprendimas gamybos, logistikos, transportavimo sritims ir produktų identifikavimui.

Plačiau

TSC MH240 serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai

TSC MH240 serija, tai pagrindiniai vidutinės klasės TSC pramoniniai brūkšninių kodų etikečių spausdintuvai, turintys aukščiausios kokybės spausdinimo galvutę, ypač greitą procesorių ir daug atminties, kurių dėka vartotojas galės spausdinti aukščiausios kokybės etiketes didžiausiu greičiu. Nauja MH240 serija turi didelį 3.5″ spalvotą LCD (standartinis modelis) arba 4,3” spalvotą jutiklinį LCD ekraną su 6 mygtukais, kas leidžia patogiai ir paprastai valdyti spausdintuvą, taip pat yra standartinės Ethernet, USB2.0, USB host, RS232 ir pasirenkamos GPIO + Parallel, Bluetooth, 802.11 a/b/g/n Wi-Fi sąsajos. Spausdintuvai pasižymi tvirtu lieto aliuminio rėmu ir gali talpinti didelius 8,2″ išorinio skersmens etikečių ir iki 600 metrų juostelių ritinėlius. Tinkami didelės apimties naudojimui, net esat sudėtingoms sąlygoms.

Plačiau

TSC TTP-286MT serijos etikečių spausdintuvai

TSC TTP-286MT serijos pramoniniai plataus formato iki 8.6″ pločio etikečių spausdintuvai pasižymi didele sparta, aukštos kokybės spausdinimu, lengvu valdymu ir visa tai už prieinamą kainą. TTP-286MT serija turi didelio kontrasto 4,3” spalvotą jutiklinį LCD ekraną su 6 mygtukais, kas leidžia patogiai ir paprastai valdyti spausdintuvą, 512 MB Flash ir 256 MB SDRAM atmintį, taip pat turi Ethernet, USB2.0, USB host, Parallel ir RS232 standartines sąsajas. Spausdintuvai pasižymi tvirtu lieto aliuminio rėmu ir gali talpinti didelius 8,2″ išorinio skersmens etikečių ir iki 600 metrų juostelių ritinėlius, tinkami didelės apimties naudojimui, net esat sudėtingoms sąlygoms. TTP-286MT serijoje yra TSPL-EZ™ spausdintuvo valdymo kalbą, pilnai suderinama su rinkiniu standartinių emuliacijų, įskaitant Line Mode, Eltron® ir Zebra® ir gali veikti daugelyje IT aplinkų, tokių kaip Oracle, SAP, UNIX, AS/400, Windows ir kitose.

Plačiau

TSC TTP-2610MT serijos pramoniniai spausdintuvai

TSC TTP-2610MT serijos pramoniniai terminio pernešimo 6,6″ pločio etikečių spausdintuvai pasižymi didelės spartos elektronika, leidžiančia pasiekti didesnį spausdinimo greitį ir pagerinti spausdinimo kokybę. TTP-2610MT serija yra specialiai sukurta sritims, kurioms reikalingos aukštos kokybės ir plataus formato etiketės, atspausdintos tiesioginio terminio arba terminio pernešimo būdu. Į spausdintuvų standartines funkcijas įeina didelis spalvotas 4.3″ LCD jutiklinis ekranas, Ethernet, USB 2.0, RS-232, Parallel ir USB host sąsajos, taip pat SD FLASH atminties kortelių skaitytuvas, leidžiantis vartotojams nebrangiai praplėsti atmintš iki 32 GB įvairiems šriftams ir grafikai. Talpina didelius 8,2″ išorinio skersmens etikečių ir iki 450 metrų juostelių ritinėlius. TTP-2610MT serijoje yra TSPL-EZ™ spausdintuvo valdymo kalbą, pilnai suderinama su rinkiniu standartinių emuliacijų, įskaitant Line Mode, Eltron® ir Zebra® ir gali veikti daugelyje IT aplinkų, tokių kaip Oracle, SAP, UNIX, AS/400, Windows ir kitose.

Plačiau

TSC TTP-2410MT serijos etikečių spausdintuvai

TSC TTP-2410MT serijos etikečių spausdintuvai pasižymi geriausia spausdinimo kokybe iš visų TSC vidutinio lygio spausdintuvų, turėdami naują spausdinimo galvutės technologiją kartu su greitesniu procesoriumi ir atnaujinta programinė įranga. Nauja TTP-2410MT serija turi didelio kontrasto 4,3” spalvotą jutiklinį LCD ekraną su 6 mygtukais, kas leidžia patogiai ir paprastai valdyti spausdintuvą, 128 MB Flash ir 128 MB SDRAM atmintį, taip pat turi Ethernet, USB2.0, USB host, Centronics ir RS232 standartines sąsajas. Spausdintuvai pasižymi tvirtu lieto aliuminio rėmu ir gali talpinti didelius 8,2″ išorinio skersmens etikečių ir iki 600 metrų juostelių ritinėlius, tinkami didelės apimties darbui, net esat sudėtingoms sąlygoms. TTP-2410MT serija turi tris modelius. TTP-2410MT spausdina 203 dpi raiškos etiketes 14″/s spausdinimo greičiu, TTP-346MT siūlo 300 dpi raiškos spausdinimą 10″/s greičiu ir TTP-644MT pasižymintis didžiausia 600 dpi raiška ir 4″/s greičiu, todėl idealiai tinkamas spausdinti labai mažus 2D brūkšninius kodus, grafiką, smulkų tekstą ir kitus ypač didelės raiškos vaizdus.

Plačiau

TSC MB240 serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

TSC MB240 serijos pramoniniai terminiai etikečių spausdintuvai yra nauji kainų lyderiai lengvojoje pramoninėje spausdinantys 4″ pločio etiketes. MB240 serija sukurta taip, kad tilptų kartu su didesniais TSC pramoninių spausdintuvų modeliais, įskaitant MH240 ir MX240P serijas. MB240 užima mažai vietos, turi lengvai suprantamą operatoriaus sąsają ir visą rinkinį papildomų priedų, kurie patenkins beveik kiekvieną jūsų spausdinimo poreikį. Dėka kompaktiško dizaino, tylaus veikimo ir greito etikečių pralaidumo, spausdintuvai tinkami naudoti vienodai tiek namuose, tiek biure ar parduotuvėje. Visas metalinis spausdintuvo korpusas ir lieto aliuminio spausdinimo mechanizmo variklis yra pakankamai patvarūs, kad atlaikytų sunkiausią gamybos aplinką ir dirbtų ilgus metus be rūpesčių.

Plačiau

TSC PEX-1000 serijos pramoninis spausdinimo variklis

TSC novatoriškas PEX-1000 serijos pramoninis spausdinimo variklis turi tvirtą liejimo konstrukciją, sukurtą patikimam ir paprastam naudojimui. PEX-1000 serija suderina precizinį spausdinimo mechanizmą su didelės spartos elektronika, kad būtų galima spausdinti etiketes iki 18″/s greičiu, greičiausiai klasėje. Be to, spausdintuvai palaiko 203, 300 ir 600 dpi raišką, kuri leis gaminti etiketes pagal kiekvieno vartotojo poreikį. PEX-1000 serija siūlo paprastą integravimą į naujus ir esamus etikečių spausdinimo įrenginius. Idealiai tinka gamybai ir logistikai, kur reikalingas didelis greitis ir didelės paklausos etikečių spausdinimas.

Plačiau

TSC TTP-246M Pro serijos pramoniniai spausdintuvai

TSC TTP-246M Pro serijos brūkšninių kodų spausdintuvai suprojektuoti taip, kad atitiktų pačius reikliausius identifikavimo ir etiketavimo reikalavimus už prieinamą kainą. Juose yra patogus šešių mygtukų ekranas, standartinės Serial, Parallel ir USB jungtys, pasirenkamas USB host, skirtas skaitytuvui ar klaviatūrai, bei Ethernet lengvam spausdintuvų intergravimui į tinklą. Taip pat palaiko 600m juosteles ir 8.2″ OD etikečių rulonus. Yra du TTP-246M Pro serijos modeliai: TTP-246M Pro su 203 dpi raiška ir iki 8″/s greičiu, o TTP-344M Pro siūlo 300 dpi raišką ir iki 6″/s spausdinimo greitį. TSC TTP-246M Pro serija turi TSPL-EZ™ mikroprogramą, kuri palaiko tris skirtingas spausdintuvų kalbas, įskaitant TSC, TPLE (Translation Printer Language Eltron) ir TPLZ (Translation Printer Language Zebra).

Plačiau

TSC ML240 serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai

TSC ML240 serija yra visiškai naujos kartos mažesni pramoniniai brūkšninių kodų etikečių spausdintuvai, kurie gali būti pritaikyti didesnei darbo rinkai nei bet kada anksčiau. ML240 serija pasižymi kompaktišku dydžiu, tvirtu ir lanksčiu dizainu, naudojimo paprastumu, tyliu spausdinimu, savidiagnostine TPH priežiūra ir lengvu aptarnavimu. Spausdintuvas galimas su 203 ir 300 dpi spausdinimo raiška ir gali spausdinti iki 6″/s greičiu. Spausdintuve įmontuotas tvirtas ir ilgaamžis lieto aliuminio spausdinimo mechanizmo variklis, idealiai tinkantis gaminti aukštos kokybės etiketes lengvajai pramonei. Talpina 450m juosteles ir 5.5″ skersmens etikečių ritinėlius.

Plačiau

TSC ME240 serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai

TSC ME240 serijos pramoniniai etikečių spausdintuvai gali pasiūlyti reikalingas funkcijas už priimtiną kainą. ME240 serija pasižymi kompaktiškumu ir žemo profilio dizainu, galinčiu tilpti ten kur įprasti pramoniniai spausdintuvai negali. Dėka tylaus veikimo ir greito etikečių atspausdinimo, spausdintuvai vienodai tinkami naudoti tiek namuose, tiek biurių ar parduotuvių aplinkoje. Spausdintuvų metalinis korpusas ir lieto aliuminio spausdinimo mechanizmas yra pakankamai patvarūs, kad atlaikytų sunkiausią gamybos aplinką. ME240 serija spausdina iki 4 colių pločio etiketes, ​​esant 203 arba 300dpi raiškai, atitinkamai 6″/s ir 4″/s greičiu. Spausdinimo mechanizmas palaiko 450 metrų terminio pernešimo juostas ir 8 colių išorinio skersmens etikečių ritinėlį. ME240/ME340 spausdintuvai yra aprūpinti standartinėmis funkcijomis ir siūlo pasirinkti papildomus priedus, kurie žymiai padidina jų galimybes. Į spausdintuvų standartines funkcijas įeina USB ir Serial jungtis, realaus laiko laikrodis, 8 MB DRAM ir 4 MB „Flash“ atmintis, SD kortelės lizdas, praplečiantis „Flash“ atmintį iki 4 GB ir 2 valdymo mygtukai su 3 LED indikatoriais. Populiariausi priedai yra 6 mygtukų LCD valdymo skydelis, etikečių nukirpimo ir nulupimo moduliai, Ethernet jungtis, USB-host, autonominė klaviatūra ir Parallel prievadas.

Plačiau

TSC TTP-244M PRO serijos pramoniniai spausdintuvai

TSC TTP-244M PRO serijos pramoniniai spausdintuvai yra kainų lyderiai savo klasėje, su spausdinimo greičiu iki 102 mm / s ir 4 MB „Flash“ bei 8 MB DRAM atminties talpa, su galimybe ją praplėsti iki 4GB su SD kortele. Spausdintuvai gali spausdinti etiketes iki 4″ pločio su 203 dpi arba 300 dpi skiriamąja geba. Spausdintuvai turi tvirtą plieninį korpusą ir vidinę konstrukciją, dėl to tinkami didelio masto naudojimui pramoninėje aplinkoje.

Plačiau