Staliniai Spausdintuvai

ZEBRA ZD510-HC apyrankių spausdintuvas

ZD510-HC apyrankių spausdinimo sprendimas sujungiantis patikimą tiesioginį terminį spausdintuvą ZD510-HC su lengvai įkeliamomis kasetėmis, kuriose yra vienintelės antimikrobinėmis medžiagomis padengtos apyrankės rinkoje – Zebra Z-Band®. Dėl to padidėja personalo produktyvumas ir pacientų saugumas. Taip pat galima spausdinti apyrankes skirtas įvairioms pramogoms.

Plačiau

Zebra ZD620 serijos stalinis spausdintuvas

Kai spausdinimo kokybė, produktyvumas, pritaikymo lankstumas ir valdymo paprastumas svarbu, Zebra ZD620 visą tai užtikrina. Nauja karta Zebra stalinių spausdintuvų linijoje, ZD620 pakeičia populiariuosius Zebra GX serijos ir ZD500 spausdintuvus, kyla virš įprastų stalinių spausdintuvų su aukščiausios kokybės spausdinimo kokybe ir inovatoriškomis savybėmis. Galimi tiek tiesioginio šiluminio, tiek šiluminio pernešimo modeliai, ZD620 atitinka daugybę pritaikymo reikalavimų. Jis siūlo daugiau standartinių savybių ir funkcijų negu betkuris kitas Zebra stalinis spausdintuvas, įskaitant pasirenkamą 10-mygtukų vartotojo sąsają su spalvotu LCD ekranu kuris pašalina visus spėliojimus iš spausdintuvo sąrankos ir būsenos. ZD620 naudoja „Link-OS“ ir yra palaikomas galingo „Print DNS“ programų rinkinys, programinės įrangos įrankiai, kurie užtikrina geresnę spausdinimo patirtį gerinant našumą, supaprastintą nuotolinį valdymą ir lengvesnę integraciją. Zebra ZD620 – tai galingas spausdinimo greitis, spausdinimo kokybė ir spausdintuvo valdomumas, kurio reikia norint išlaikyti operacijų judėjimą į priekį.

Plačiau

Zebra ZD420 serijos stalinis spausdintuvas

Jei jums reikalingi greiti 4 colių terminiai spausdintuvai, kuriuos lengva naudoti, lengva diegti ir lengva valdyti, tada pasirinkite ZD420. Pagamintas remiantis pirmaujančių pramonėje GK serijos spausdintuvų palikimu, ZD420 serijos spausdintuvai pristato savybes ir funkcionalumą, dėl kurių diegimas ir valdymo paprastumas iškeltas į naują lygį. ZD420 greitesnis ir kokybiškesnis spausdinimas taip pat pritaikymo lankstumas ir mažą bendrą įsigijimo ir išlaikymo kainą leidžia išlaikyti jūsų verslą judanti.

Plačiau

ZEBRA ZD220 stalinis spausdintuvas

ZEBRA ZD220 stalinis spausdintuvas galimas tiesioginio terminio ir terminio pernešimo modeliuose. Sukurtas naudojant Zebra kokybę, jis užtikrina patikimą veikimą, išskirtinę kokybę ir visas pagrindines funkcijas už prieinamą kainą. Jis pasižymi dvigubo korpuso konstrukcija, kuri padidina patvarumą ir išlaiko šį lipdukų spausdintuvą ilgaamžiu, dėl to galima pamiršti nuolatinius spausdintuvų keitimus ir taip sumažinti eksploatavimo išlaidas.

Plačiau

ZEBRA GX420 / GX430 terminis stalinis spausdintuvas

ZEBRA GX420 / GX430 spausdintuvai tiekiami tiek šiluminio perkėlimo, tiek tiesioginio šiluminio perkėlimo modeliuose. Idealiai tinka įvairių rūšių etikečių spausdinimui. Pasižymi išskirtine kokybe, dideliu spausdinimo greičiu ir universaliomis jungiamumo galimybėmis.

Plačiau

ZEBRA ZD500 terminis stalinis spausdintuvas

ZEBRA ZD500 terminis stalinis spausdintuvas įrengtas su dešimties mygtukų meniu ir LCD ekranu, suprojektuotas taip, kad jį būtų paprasta nustatyti ir intuityviai valdyti. Siūlydamas aukštos skiriamosios gebos spausdinimo kokybę ir keturgubas sujungimo galimybes, „ZD500“ yra kompaktiškas ir funkcionalus, užtikrinantis aukščiausią našumą. Spausdintuvas turi „Link-OS®“ aplinką, kurią lengva integruoti, valdyti ir prižiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos. Veikia tiesioginio šiluminio arba šiluminio perkėlimo būdu.

Plačiau

ZEBRA GK420 serijos staliniai spausdintuvai

ZEBRA GK420 serijos staliniai spausdintuvai turi profesionalią kokybę, patikimą našumą ir pažangias funkcijas, už konkurencingą kainą. Šie spausdintuvai, galimi tiek tiesioginio terminio, tiek terminio pernešimo modeliuose, pasižymi dideliu spausdinimo greičiu ir tinklo valdymu, kad padėtų padidinti pelningumą, sumažinti prastovas ir pagerinti eksploatavimo efektyvumą. Taip pat GK serijos spausdintuvai turi specialius modelius, kuriuos galima naudoti sveikatos priežiūrai skirtoje aplinkoje.

Plačiau

ZEBRA GT800 pažangus stalinis spausdintuvas

Išskirtinis našumas ir patikimumas už konkurencingą kainą, tai ZEBRA GT800 tiesioginio terminio / terminio pernešimo stalinis spausdintuvas, kuris siūlo platų funkcijų spektrą, kad patenkintų įvairios apimties spausdinimo programas. GT800 geba talpinti 300 metrų juostą, kad būtų užtikrintas papildomas lankstumas ir spausdintuvo veikimo laikas. Stalinis etikečių spausdintuvas tinkamas darbui gamybos, tiekimo, prekybos, sveikatos priežiūros srityse.

Plačiau

“ZEBRA GC420” serijos stalinis spausdintuvas

ZEBRA GC420 serijos stalinis spausdintuvas yra kompaktiškas, vietą taupantis, su galingu 32 bitų procesoriumi, greitu etiketės apdorojimu ir didele atmintine grafikos, ilgų etikečių formatų (990 mm) išsaugojimui ir apdorojimui;
“GC420” palaiko 108 mm etiketės spausdinamąjį plotį su standartinėmis darbastalio programomis. Spausdintuvas taip pat palaiko EPL2 ir galingas ZPL II programavimo kalbas, tokių būdu jį lengva integruoti su kitais ZEBRA spausdintuvais.

Plačiau

ZEBRA ZD410 kompaktiškas stalinis spausdintuvas

ZD410 yra mažiausias savo klasės spausdintuvas, lengvai montuojamas daug vietos nereikalaujančiose vietose, ant stalų ar lentynų. Spausdintuvu lengva naudotis, taip pat lengva valdyti ir pašalinti trikdžius, užtikrinant sklandų jo veikimą. Galima 203 dpi arba 300 dpi spausdinimo rezoliucija. ZD410 yra idealus spausdinti etiketes, kurių galiojimo laikas yra mažesnis nei vieneri metai. Taip pat yra modelis naudojamas sveikatos priežiūros aplinkoje.

Plačiau