RFID spausdintuvai

ZEBRA ZT600 serijos RFID pramoniniai spausdintuvai

ZT600 serijos spausdintuvai suderina pramoninį patvarumą ir patogias vartotojui funkcijas, įskaitant gamykloje ar lauke montuojamą RFID kodavimo įrenginį, kad patenkintų besikeičiančius jūsų poreikius. „ZT610“ ir „ZT620“ RFID pramoniniai spausdintuvai yra sukurti tiksliai ir efektyviai spausdinti ir koduoti etiketes pažangiausioms prekių sekimo programoms. Šie spausdintuvai turi patvarias metalo konstrukcijas, kurios atlaiko aukštą temperatūrą, dulkes, šiukšles, drėgmę ir dar daugiau. Aukštos kokybės spausdinimo mechanizmai ir vidiniai komponentai užtikrina aukščiausią spausdinimo kokybę ir greitį įvairiose taikymo srityse. Galimybė peržiūrėti spausdintuvo būseną per atstumą, kad greitai išspręstumėte iškilusias problemas.

Plačiau

ZEBRA ZQ630 RFID mobilus etikečių spausdintuvas

ZEBRA ZQ630 RFID mobilus etikečių spausdintuvas pasižymi moderniausiomis funkcijomis ir greitu, aukštos kokybės spausdinimu. Spalvotas ekranas, lengvas valdymas, greito pabudimo funkcija per „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“, pramonėje pirmaujanti baterijos talpa, naujausios technologijos, o dabar ir RFID – viskas sudėta į vieną labai lengvą ir tvirtą mobilų spausdintuvą. ZQ630 RFID spausdintuvas padės sutaupyti laiko, sumažinti klaidų skaičių ir palengvins RFID etikečių ir žymų spausdinimą, bei kodavimą.

Plačiau

ZEBRA ZQ520 RFID mobilus spausdintuvas

ZEBRA ZQ520 RFID mobilus spausdintuvas yra kompaktiškas, patikimas ir labai tvirtas, turintis patentuotą karinį dizainą, apsaugantį nuo smūgių, vibracijos ir didelio temperatūros svyravimo. ZQ520 spausdintuvai tinkami spausdinti kvitus, sąskaitas ir etiketes esant net ekstremalioms darbo sąlygoms. Šiuos “Premium” spausdintuvus su Zebra Link-OS®“ aplinka yra lengva integruoti, valdyti ir prižiurėti. Dėka didelių mygtukų ir patogios sąsajos, galima naudoti net dėvint pirštines. ZQ520 RFID praplečia „Zebra“ mobilių spausdintuvų galimybes, pridedant UHF RFID spausdinimą / kodavimą, kad būtų sukurtos RFID etiketės pagal poreikį.

Plačiau

ZEBRA ZT411 RFID pramoninis etikečių spausdintuvas

ZEBRA ZT411 RFID pramoninis etikečių spausdintuvas spausdina etiketes, tinkančias klijuoti ant visų paviršių, įskaitant metalą. Turi 4,3 colio spalvotą jutiklinį ekraną, kuriame akimirksniu galima pamatyti būseną ir greitai pakeisti nustatymus, įskaitant RFID. Spausdintuvas optimizuotas spausdinti ir koduoti iki 1.5mm storio „Silverline“ etiketes naudojant aukštos kokybės „Zebra“ juostas. Tai suteikia puikią spausdinimo kokybę ir kodavimo tikslumą.

Plačiau

ZEBRA ZD500R RFID stalinis spausdintuvas

Zebra ZD500R RFID etikečių spausdintuvas yra mažas, tačiau turintis daugybę funkcijų. Su „Link-OS®“ operacine sistema jį lengva valdyti ir integruoti į esamas sistemas. Atlikdami automatinį kalibravimą galėsite džiaugtis mažesnėmis išlaidomis, mažesniu atliekų skaičiumi ir retesniu rulonėlių keitimu. Su UHF RFID kodavimo galimybėmis, jis idealiai tinka daugybėje pritaikymų – mažmeninėje prekyboje, gamyboje, vyriausybėje, sveikatos priežiūros centruose.

Plačiau

Zebra ZE500 serijos RFID spausdnimo sistema

Naujoji ZE500 serija naudoja novatorišką požiūrį į OEM spausdinimo variklius. Kompleksinis klientų tyrimas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas patogumui, paprastumui ir integracijai. Atsižvelgiant į kliento poreikius, “ZE500” spausdinimo variklis sukurtas taip, kad spausdinimo ir pritaikymo programos veiktų nepriekaištingai.

Plačiau

ZEBRA ZXP 7 serijos RFID kortelių spausdintuvai

Naudodami naujausias kortelių spausdinimo technologijas, ZEBRA ZXP 7 serijos RFID kortelių spausdintuvai teikia profesionalų aukštos kokybės kortelių spausdinimą. ZXP 7 serija yra sukurta patenkinti šiandienos reiklius verslo poreikius. Pasižymi tvirta konstrukcija, kad būtų galima naudoti įvairiose aplinkose ir srityse, be to, naudojant nuotraukų spausdinimo technologiją, sukuriama beveik fotografinio spausdinimo kokybė. Spausdintuvai turi LCD valdymo panelę, daugybę kodavimo, jungiamumo ir juostų pasirinkimų, o jei kortelėms reikia papildomo patvarumo ir ilgaamžiškumo, galima naudoti vienpusį ar dvipusį laminavimą.

Plačiau