Pramoniniai spausdintuvai

Zebra ZT600 serijos pramoninis spausdintuvas

ZT600 serija tesia XI serijos spausdintuvų palikimą ir apjungia tvirtą patvarumą ir išskirtinį pajėgumą patogioje ateičiai parengtoje platformoje. Šie naujos kartos darbiniai arkliukai yra sukurti siekiant padėti jums laviruoti sparčiai kintančioje verslo aplinkoje. Taigi, jei esate susirūpinęs dėl augančių gamybos linijų poreikių, operacinių sunkumų didėjimo, skirtingų sistemų integravimo ar investicijų sąnaudų valdymo, ZT600 serijos pramoniniai spausdintuvai patenkins jūsų poreikius šiandien – ir dar ne vienerius metus priešaky.

Plačiau

Zebra ZT510 pramoninis etikečių spausdintuvas

Pagamintas ant pramonėje pirmaujančio 105SLPlus spausdintuvo paveldo, ZT510 apima pagrindines savybes, reikalingas pramoniniam spausdintuvui išlaikant ekonomiškai efektyvią kainą. ZT510 užtikrina patvarų dizainą ir konstrukciją, pridėdamas pažangias valdymo ir stebėjimo galimybes. Tai reiškia, kad jūs gaunate 24 valandų per parą patikimumą, kad šiandien jūsų operacijos veiktų sklandžiai, plius, ilgaamžiškumas ir pažangus funkcionalumas leidžiantis lengvai susitvarkyti su visais iššūkiais dar ne vienerius metus priešaky – visa tai išskirtinė už išskirtinę kainą.

Plačiau

Zebra ZT400 serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

Laikykite savo kritines operacijas veikiančias efektyviai. Pagaminti iš pilno metalinio rėmo ir dvigubo lenkimo dangčio, ZT400 serijos spausdintuvai, užtikrina spausdinimo greitį, registraciją ir sujungiamumą, taip pat papildomas pažangias funkcijas.

„ZT400“ spausdintuvuose yra „USB“, „Serial“, „Ethernet“ ir „Bluetooth®“ ryšys bei išplėstos RFID galimybės. „Zebra“ „Link-OS®“ aplinkoje, novatoriškoje operacinėje sistemoje, galite lengvai integruoti, valdyti ir prižiūrėti šiuos spausdintuvus iš bet kurios pasaulio vietos.

Plačiau

ZEBRA ZT200 serijos pramoninis spausdintuvas

Lipdukų spausdintuvai “ZEBRA ZT200” serijos yra pirmieji spausdintuvai sukurti naujoje platformoje. Lipnių etikečių spausdintuvas “ZEBRA ZT230” gali būti 203 dpi arba 300 dpi (opcija). Spausdintuvo nustatymai ir etikečių spausdinimas vykdomi naudojant patogų grafinį ekraną.

Plačiau