Mobilūs spausdintuvai

ZEBRA ZQ600 serijos mobilūs spausdintuvai

„ZQ600“ serija paėmė populiariąją „QLn“ platformą ir padarė ją dar geresne – pridėdama pažangias technologijas ir novatorišką dizainą, kad padidintų našumą, supaprastintų naudojimasi ir valdymą. Dėl to tai aukščiausios kokybės mobilieji etikečių ir kvitų spausdintuvai savo klasėje, turintys 3 dydžių modelius 2 colių ZQ610, 3 colių ZQ620 ir 4 colių ZQ630 su skirtingos talpos baterijomis. Taip pat „ZQ600“ serija turi spalvotą ekraną ir siūlo greičiausią ir patikimiausią belaidį „802.11ac Wi-Fi“ ir Bluetooth ryšį , užtikrinantį maksimalų produktyvumą.

Plačiau

ZEBRA ZQ500 serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

ZEBRA 3 colių (72 mm) ZQ510 ™ ir 4 colių (104 mm) ZQ520 ™ spausdintuvai yra lengvi, kompaktiški, patikimi ir labai tvirti, turintys patentuotą karinį dizainą, apsaugantį nuo smūgių, vibracijos ir didelio temperatūros svyravimo. ZQ500 serijos spausdintuvai tinkami spausdinti kvitus, sąskaitas ir etiketes esant net ekstremalioms darbo sąlygoms. Šiuos „Premium“ spausdintuvus su Zebra Link-OS®“ aplinka yra lengva integruoti, valdyti ir prižiurėti. Dėka didelių mygtukų ir patogios sąsajos, galima naudoti net dėvint pirštines.

Plačiau

ZEBRA ZQ300 serijos nešiojami spausdintuvai

ZEBRA ZQ300 serijos nešiojami spausdintuvai tinkami spausdinti etiketes, kvitus arba abu. Tai yra universalūs ir patvarūs spausdintuvai, turintys galingą bateriją ir lengvą nuotolinį valdymą už prieinamą kainą. Yra galimybė pasirinkti iš dviejų modelių, skirtų vidaus arba lauko naudojimui, su dviem skirtingais spausdinimo pločiais , kad atitiktų jūsų verslo poreikius. Taip pat visi modeliai siūlo greičiausią galimą belaidį ryšį.

Plačiau

ZEBRA ZQ220 etikečių ir kvitų spausdintuvas

ZEBRA ZQ220 siūlo geriausią kainos, kokybės, universalumo, ilgaamžiškumo, „nešiojamumo“ ir patogumo pusiausvyrą. Kalbant apie universalumą, šis spausdintuvas pranoksta konkurentus, leisdamas spausdinti įvairių tipų etiketes. „ZQ220“ yra vienintelis šios kainų klasės spausdintuvas, galintis atspausdinti viską – kvitus ir etiketes. Yra tinkamos jungtys dirbantiems kelionės metu, norėdami spausdintuvą naudoti transporto priemonėje, galite tiesiog prijungti USB įkroviklį prie degiklio arba naudoti asmeninio mobiliojo telefono USB įkroviklį. Dėl integruoto NFC, ZQ220 galima lengvai sujungti su bet kuriuo „Android“ mobiliuoju prietaisu.

Plačiau

ZEBRA ZQ110 mobilus kvitų spausdintuvas

ZEBRA ZQ110 mažiausias ir pigiausias mobilusis kvitų spausdintuvas yra kompaktiškas ir pakankamai lengvas (0.23 kg), kad tilptų kišenėje ar būtų patogiai nešiojamas ant diržo visos pamainos metu. Galima greitai atsispausdinti ir nuplėšti 2″(48mm) pločio kvitus ar bilietus vietoje, taip taupydami laiką ir pinigus, pagerinant klientų aptarnavimą. ZEBRA ZQ110 palaiko „Bluetooth®“ arba belaidį ryšį su įvairiais „Apple®“, „Android ™“ ir „Windows®“ įrenginiais.

Plačiau

ZEBRA EZ320 mobilus spausdintuvas

ZEBRA EZ320 mobilus spausdintuvas turi belaidį „Bluetooth®“ ryšį, tvirtą konstrukciją ir lengvai įkraunamą 8 valandų bateriją. Visa tai spausdintuvui suteikia tikrąjį mobilumą ir patikimą veikimą kelyje, ūkiuose, mažmeninės prekybos parduotuvėse ar sandėliuose bei gamybos aplinkoje. Didelis spausdinimo greitis derinamas su lengvu valdymu padidina vartotojo efektyvumą. Įperkamas, mažas, lengvas ir patrauklus Zebra EZ320 siūlo aukštos kokybės, patvarų kvitų ir bilietų spausdintuvą už konkurencingą kainą.

Plačiau