Kortelių spausdintuvai

ZEBRA ZC10L didelio formato kortelių spausdintuvas

ZEBRA ZC10L yra vienintelis didelio formato tiesioginio spausdinimo kortelių spausdintuvas, kuris gali spausdinti spalvotas korteles per visą plotą. Tinkamas gaminti spalvotus, negabaritinius ženkliukus, sporto renginių ir koncertų bilietus / leidimus, specialius renginių ir festivalių ženkliukus / leidimus vietoje su galimybe pakeisti kortelių dizainą iki pat renginio pradžios. „CardStudio“ projektavimo programinė įranga ir 300 dpi spausdinimo kokybė, leidžia jums sukurti ir gaminti korteles su išskirtiniu nuotraukų kokybės vaizdu, sodriomis spalvomis ir ryškiu tekstu.

Plačiau

ZEBRA ZXP 9 serijos kortelių spausdintuvai

ZEBRA ZXP 9 serijos spausdintuvai sukurti taip, kad patenkinti jūsų didelio saugumo poreikius, taip sumažinant kortelių klastojimą. Modeliai su 300 arba 600 dpi, leidžia greitai ir patikimai gaminti nuotraukų kokybės korteles. ZXP 9 serijos spausdintuvai turi įmontuotą Zebra Spalvų Numatymo Technologiją, kuri algoritmų pagalba, nuolat stebi ir akimirksniu pritaiko spausdintuvo nustatymus, kad automatiškai būtų užtikrinta aukščiausia spausdinimo kokybė. Ši serija turi užpatentuotą dvipusį spausdinimą, kuris pašalina spausdintuvo poreikį mechaniškai apversti korteles gamybos metu, taip sumažindamas mechaninių klaidų ir kortelių įstrigimo riziką. Galimybė gauti tiesioginę informaciją ir palaikymą su „Print Touch ™“ ir „QR Code“ technologijomis.

Plačiau

ZEBRA ZXP 7 serijos kortelių spausdintuvai

Naudodami naujausias kortelių spausdinimo technologijas, ZEBRA ZXP 7 serijos kortelių spausdintuvai teikia profesionalų aukštos kokybės kortelių spausdinimą. ZXP 7 serija yra sukurta patenkinti šiandienos reiklius verslo poreikius. Pasižymi tvirta konstrukcija, kad būtų galima naudoti įvairiose aplinkose ir srityse, be to, naudojant nuotraukų spausdinimo technologiją, sukuriama beveik fotografinio spausdinimo kokybė. Spausdintuvai turi LCD valdymo panelę, daugybę kodavimo, jungiamumo ir juostų pasirinkimų, o jei kortelėms reikia papildomo patvarumo ir ilgaamžiškumo, galima naudoti vienpusį ar dvipusį laminavimą.

Plačiau

ZEBRA ZC300 serijos kortelių spausdintuvai

Nesvarbu, kokio tipo kortelę jums reikia atspausdinti – asmens tapatybės, prieigos prie narystės, renginių ar kredito / debeto – ZEBRA ZC300 serijos kortelių spausdintuvai padės jums tai padaryti geriau, greičiau ir lengviau. ZC300 / ZC350 serija yra aprūpinta moderniomis kortelių gamybos funkcijomis , leidžiančiomis spausdinti vienpuses ar dvipuses, vienspalves ar spalvotas magnetines arba bekontaktes korteles. Dėl naujoviško, visur tinkančio dizaino, galite saugiai spausdinti korteles visur, kur norite ir kada norite.

Kai jums reikia dar daugiau, ZC350 siūlo didžiausią spausdinimo greitį ir pažangias spausdinimo parinktis, leidžiančias sukurti praktiškai bet kokį kortelės dizainą, apie kurį galite pasvajoti.

Plačiau

ZEBRA ZC100 kortelių spausdintuvas

ZEBRA ZC100 vienas iš geriausių, intuityviausių ir lengviausiai naudojamų kortelių spausdintuvų rinkoje, vienpusiam spausdinimui. ZC100 automatiškai prisitaiko prie bet kokio kortelės storio, naujoji spausdintuvo tvarkyklė siūlo unikalią vartotojo sąsają, kuri supaprastina spausdinimo procesą. Nors ZC100 yra sukurtas verslui, bet dėl paprasto valdymo, geros išvaizdos ir plono dizaino, gali būti pritaikytas visur – nuo įmonės biuro iki universiteto, ar iki mažmeninės prekybos parduotuvės.

Plačiau

ZEBRA ZXP 3 serijos kortelių spausdintuvas

Tai patikimas ir paprastas naudoti ZXP 3 serijos profesionalus kortelių spausdintuvas. Idealus sprendimas nedidelės ar vidutinės apimties, vienpusiam ar dvipusiam, spalvotam ar vienspalviam kortelių spausdinimui, kai reikia minimalaus operatoriaus apmokymo ir puikios spausdinimo kokybės. ZXP 3 serijos spausdintuvai siūlo pažangias funkcijas ir didelės talpos laikmenas. Dėka aukštos kokybės ir didelio greičio, lengvai sukursite ir atspausdinsite profesionalias ID, dovanų, lojalumo ar finansines korteles.

Plačiau

ZEBRA ZXP 1 serijos kortelių spausdintuvai

ZEBRA ZXP 1 serijos kortelių spausdintuvai suteikia aukštos kokybės kortelių spausdinimą už prieinamą kainą. Idealiai tinka nedidelės apimties, vienpusiam, spalvotam ar vienspalviam kortelių spausdinimui. Nesudėtingas valdymas leidžia naudotis šiuo spausdintuvu su minimaliu apmokymu, o dėka kompaktiško dydžio puikiai tinkamas daug vietos nereikalaujančiose vietose. Šios savybės kartu su ekologiškomis „Zebra“ spausdinimo kasetėmis daro jį geriausiu pradinio lygio spausdintuvu rinkoje.

Plačiau