Staliniai spausdintuvai

TSC TTP-225 serijos staliniai brūkšninių kodų spausdintuvai

TSC TTP-225 serijos staliniai brūkšninių kodų spausdintuvai suteikia nepriekaištingą našumą už prieinamą kainą. TTP-225 yra su patogiu atverčiamu dangteliu, lengvam etikečių rulonų įdėjimui. Galimybė pasirinkti iš 2 modelių. TTP-225 su 203 dpi skiriamąja geba ir spausdinimo greičiu iki 5″ (127 mm) / s arba TTP-323 su 300 dpi ir 3″ (76 mm) / s greičiu, kuris yra idealus 2-D brūkšninių kodų, smulkaus teksto ir mažos grafikos spausdinimui. Už papildomą mokestį siūlomas LCD ekranas, leidžiantis lengvai sekti spausdinimo būseną, vidinis “Ethernet” adapteris, skirtas lengvam spausdintuvo integravimui į tinklą, etikečių daviklis, kirptuvas ir klaviatūra. Spausdintuvai daugiausiai naudojami mažmeninėje prekyboje, medicinoje ir mažuose biuruose.

Plačiau

TSC TDP-225 serijos staliniai etikečių spausdintuvai

Sukurtas atsižvelgiant į TSC spausdintuvų patvarumą, patikimumą ir atsidavimą naujovėms, 2 colių TDP-225 serijos tiesioginiai terminiai spausdintuvai pasižymi kompaktišku dizainu ir didelio našumo varikliu, todėl jie idealiai tinka daugeliui sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos ir turto žymėjimo programų. TDP-225 spausdina iki 5″ (127 mm) / s greičiu ir yra pirmasis nebrangus kompaktiškas 2″ stalinis spausdintuvas, siūlantis pasirenkamą LCD ekraną, leidžiantį lengvai sekti spausdinimo būseną ir nebrangų vidinį „Ethernet“ adapterį, skirtą lengvai integruoti spausdintuvą į tinklą.

Plačiau

TSC TDP-324W serijos stalinis apyrankių spausdintuvas

TSC TDP-324W didelės skiriamosios gebos 300dpi stalinis apyrankių spausdintuvas yra specialiai sukurtas pacientų ID ir pramoginių bilietų spausdinimui. Skirtingai nuo kitų tiesioginių terminių spausdintuvų, TDP-324W serija pasižymi kompaktišku dizainu, galinčiu talpinti visą 6,5″ OD skersmens apyrankių ritinėlį. Taip pat dėka mažo 2″ dydžio, gali būti naudojamas ant stalo arba tvirtinamas prie sienos. Spausdintuvas turi LCD ekraną, rodantį spausdinimo būseną, integruotas USB 2.0 ir Ethernet jungtis, taip pat USB-Host prievadą, skirtą klaviatūros ar skaitytuvo naudojimui. Gali būti užprogramuotas veikti neprijungus kompiuterio. Idealiai tinkamas naudoti sveikatos priežiūros ir pramogų srityse.

Plačiau

TSC TX200 serijos staliniai etikečių spausdintuvai

TSC TX200 serijos staliniai etikečių spausdintuvai yra didelio našumo ir kompaktiški staliniai įrenginiai, galintys spausdinti iki 8″ (203 mm) / s greičiu (su 203 dpi skiriamąja geba). Ši spausdintuvų serija turi 128 MB SDRAM ir 128 MB “Flash” atmintį, su galimybe ją praplėsti iki 32GB su micro-SD kortele. Daugybė sąsajų, tokių kaip USB 2.0, RS-232, 10/100 Mbps Ethernet, USB-Host ir pagal poreikį pasirenkami Bluetooth, 802.11 b/g/n WiFi ir Centronics suteikia maksimalų lankstumą perduodant duomenis. Mažoms įmonėms, biurams, sandėliavimui, logistikai, inventoriaus ir kokybės kontrolei sukurti mini staliniai spausdintuvai TX200, TX300 ir TX600, jūsų etiketavimo reikalavimus įgyvendins lengvai, greitai ir efektyviai.

Plačiau

TSC TTP-247 serijos staliniai etikečių spausdintuvai

Naujoji TTP-247 terminio pernešimo stalinių brūkšninių kodų spausdintuvų serija suteikia daugiau našumo už tą pačią kainą nei kiti spausdintuvai šioje klasėje. TTP-247 veikia įspūdingu 7″(177.8 mm)/s greičiu, spausdindamas iki 4″ pločio etiketes 203 dpi skiriamąja geba. Antrasis serijos modelis TTP-345 siūlo aukštesnės raiškos 300 dpi spausdinimą 5″ (127 mm )/ s greičiu. Abu modeliai turi 8 MB SDRAM ir 4 MB „Flash“ atmintį, su galimybe ją praplėsti iki 4GB su SD kortele. Naudodami du variklius vietoje įprasto vieno, spausdintuvai veikia tyliau, greičiau ir mažina nusidėvėjimą bei pailgina spausdintuvo veikimo laiką. Taip pat yra pakankamai galingas, kad galėtų valdyti 300 metrų ilgio juostelę ir etikečių ritinius iki 8,4″ skersmens. TTP-247 serija turi TSPL-EZ™ mikroprogramą, kuri palaiko tris skirtingas spausdintuvų programavimo kalbas: TSC, TPLE (Translation Printer Language Eltron) ir TPLZ (Translation Printer Language Zebra).

Plačiau

TSC TC serijos staliniai brūkšninių kodų spausdintuvai

Daug vietos neužimantys 4″ TSC TC serijos staliniai brūkšninių kodų spausdintuvai yra patvarūs, patikimi ir greiti, spausdinantys 4″ pločio etiketes, žymes ar kvitus iki 152 mm/s greičiu. TC serija siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, kuriam neprilygsta kiti rinkoje esantys stalinių brūkšninių kodų spausdintuvai. Spausdintuvai naudoja iki 110 metrų ilgio šiluminio pernešimo juosteles ir talpina iki 5 colių skersmens etikečių ritinėlius, kuriuos lengva įmontuoti.

Plačiau

TSC TE200 serijos staliniai etikečių spausdintuvai

TSC TE200 serija viso pasaulio klientams siūlo konkurencingus, patvarius, pradinio lygio stalinius etikečių spausdintuvus, kurie yra labai universalūs ir kuriuos paprasta naudoti. Pirmi du flagmaniniai TE200 serijos modeliai TE200 ir TE210 turi standartinę 8 taškų/mm (203 dpi) spausdinimo raišką ir populiariausią pramonėje 6″ (152.4 mm)/s greitį, o kiti du TE300 ir TE310 12 taškų/mm (300 dpi) raišką ir 5″ (127 mm)/s greitį. Pastarieji skirti smulkių šriftų, brūkšninių kodų arba grafinių paveikslėlių spausdinimui. TE200 serija klientams siūlo gerą kainos ir našumo santykį, šios serijos spausdintuvuose integruotas greitas 400 Mhz procesorius, TE200 ir TE300 modeliai turi 16 MB DRAM ir 8 MB FLASH atminties, o TE210 ir TE310 atitinkamai net 64 MB ir 128 MB atminties. Galimybė spausdinti pačias įvairiausias etiketes plačiam naudojimui.

Plačiau

TSC TTP-244 Pro stalinis etikečių spausdintuvas

Populiarusis TSC TTP-244 Pro terminio pernešimo stalinis spausdintuvas yra žinomas kaip vienintelis nebrangus sprendimas, siūlantis galingą procesorių, didelę atmintį, vidinius keičiamo dydžio šriftus ir populiariausias pasaulyje spausdintuvo valdymo kalbos emuliacijas viename kompaktiškame produkte. TTP-244 Pro siūlo didžiausią spausdinimo medžiagos ir juostelės talpą savo klasėje. Skirtingai nei dauguma spausdintuvų, jis gali lengvai valdyti tiek 300 metrų juostelę, tiek visą 8 colių OD etikečių ritinėlį. Didelis 5″ (127 mm) / s spausdinimo greitis ir didžiausia atminties talpa savo klasėje, lengvai lenkia konkurentus. TTP-244 Pro palaiko dvimačius brūkšninius kodus PDF417 ir MaxiCode, naudojamus atspausdinti sudėtingas transportavimo etiketes, idealiai tinkančias autoservisų parduotuvėms, sandėliams bei pašto skyriams.

Plačiau

TSC TTP-244CE stalinis brūkšninių kodų spausdintuvas

Patvarus, patikimas ir greitas TSC TTP-244CE stalinis brūkšninių kodų spausdintuvas, kuris spausdina 4″ pločio etiketes, žymes ar kvitus iki 4″(102 mm)/s greičiu. Siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, kuriam neprilygsta kiti rinkoje esantys stalinių brūkšninių kodų spausdintuvai. TTP-244CE turi 200 MHz 32 bitų procesorių, kuris siūlo greitą etikečių spausdinima, be jokio uždelsimo, net naudojant vidinius keičiamo dydžio „True Type“ šriftus. Naudodami vidinį Ethernet prievadą (galimas geresnėje versijoje), TTP-244CE galima greitai integruoti į bet kurį tinklą. Dėka lengvai naudojamo dizaino pagreitėja juostelių ir spausdinimo medžiagos įdėjimas, o dėl kompaktiško dydžio lengvai telpa ankštoje darbo vietoje. Tinkamas plačiam naudojimui, įskaitant produktų žymėjimą, kvitų / kuponų spausdinimą, dokumentų tvarkymą, atsargų valdymą, pacientų sekimą ir kita.

Plačiau

TSC TTP-243 Pro serijos etikečių spausdintuvai

TSC TTP-243 Pro serijos pradinio lygio staliniai spausdintuvai pelnė reputaciją dėl to, kad yra vieni griežčiausių, patvariausių ir ekonomiškiausių savo klasėje, turintys autnaujintą pažangią elektroniką. Viena iš pagrindinių TTP-243 Pro savybių yra novatoriškas dvimotoris spausdinimo variklis, kuriame yra 32 bitų didelio našumo procesorius, galintis tvarkyti didelį duomenų kiekį neprarandant spartumo. TTP-243 Pro spausdina 203 dpi vaizdus iki 3″(76 mm) /s greičiu, o antrasis serijos modelis TTP-342 Pro siūlo didelės skiriamosios gebos 300 dpi spausdinimą iki 2″(51 mm)/s greičiu. Spausdintuvų juostos talpa siekia 300 metrų, taip pat yra dvi standartinės sąsajos – RS-232, USB 2.0 ir Bluetooth ryšys pasirinktinai. Taip pat komplektuojamas su 4 MB „Flash“ atmintimi ir 8 MB SDRAM ir galimybe pasirinkti SD kortelių skaitytuvą, skirtą padidinti atmintį iki 4 GB.

Plačiau

TSC TDP-247 serijos staliniai etikečių spausdintuvai

Tiesioginiai terminiai TSC TDP-247 serijos staliniai etikečių spausdintuvai siūlo geriausią savo klasėje spausdinimo greitį ir dideles skiriamosios gebos galimybes, kartu su tvirtu ir patikimu dizainu. TDP-247 serijoje yra du greitaeigiai modeliai TDP-247 ir TDP-345 idealiai tinkantys produktų ženklinimui, siuntimo, mažmeninės prekybos ir kitoms etikečių klijavimo reikmėms. TDP-247 gali spausdinti 4″ pločio 203 dpi etiketes iki 7″ (178 mm)/s greičiu. TDP-345 siūlo 300 dpi spausdinimą iki 5″ (127 mm)/s greičiu. Abu modeliai standartiškai turi serijinę, paralelinę ir USB 2.0 sąsajas, bei yra galimybė įdiegti vidinę Ethernet sąsają spausdintuvo naudojimui per tinklą. Taip pat turi galingą 200 MHz procesorių, 4 MB „Flash“ atmintį, 8 MB SDRAM ir SD kortelės lizdą, kuri leidžia padidinti atmintį iki 4 GB. Abu modeliai palaiko standartines pramonines emuliacijas, įskaitant „Eltron®“ ir ‘Zebra®“ kalbas.

Plačiau

TSC DA210/DA220 serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

TSC DA210/DA220 serijos brūkšninių kodų spausdintuvai yra puikus geros kainos ir tvirto bei patikimo dizaino derinys. DA200 serija siūlo 203 ir 300 dpi spausdinimo skiriamąją gebą ir spausdinimo greitį iki 152.4 mm / s. Didelis 60 vatų maitinimo šaltinis leidžia spausdinti aukštos kokybės etiketes net ir esant didžiausiam spausdinimo greičiui. DA210/DA220 serijos terminiai spausdintuvai idealia tinka plačiam naudojimui, įskaitant produktų ženklinimą, mažmeninę prekybą, nedidelį biurą ar siuntų etikečių spausdinimą. DA210 / DA220 seriją sudaro 4 modeliai, sukurti taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius. Žemos kainos standartiniai DA210 ir DA310 modeliai su USB 2.0 ir pasirenkamu Bluetooth ryšiu arba DA220 ir DA320 modeliai su daugiau atminties ir palaikančiais visas ryšio priemones, kurių gali jums prireikti, įskaitant Serial RS-232, Ethernet, USB host, 802.11 a / b / g / n WiFi arba Bluetooth.

Plačiau