Mobilūs spausdintuvai

TSC TDM serijos mobilūs spausdintuvai

TSC TDM serijos mobilūs spausdintuvai yra lengvi, tvirti, lankstūs ir lengvai valdomi, ypač svarbūs mažmeninei prekybai ir mobiliosioms POS sistemoms. Dėl kompaktiško dydžio tinkami naudoti tiesiog ant delno ir juos galima patogiai nešioti ant petnešėlių ar pakabinti ant diržo. TSC TDM serija turi 2 modelius TDM-20 ir TDM-30 skirtus etikečių ir kvitų spausdinimui. Dėka didelės akumuliatoriaus talpos, TDM-20 su 1130 mAh ir TDM-30 su 3080 mAh, darbuotojai gali naudotis spausdintuvais visą pamainą be prastovų. Spausdintuvai naudoja savidiagnostinį TPH priežiūros mechanizmą, kuris parodo spausdinimo galvutės būklę realiuoju laiku, kad būtų užtikrintas stabilus ir aukštos kokybės spausdinimas, taip maksimaliai sumažinant eksploatacinių medžiagų eikvojimą. TDM serija palaiko USB2.0 + MFi Bluetooth 5.0 + pasyvią NFC žymą arba USB2.0 + 802.11 a / b / g / n Wi-Fi su Bluetooth 4.2 + pasyvią NFC žymą.

Plačiau

TSC Alpha-4L mobilus etikečių spausdintuvas

TSC Alpha-4L 4″ (102 mm) tiesioginis terminis nešiojamas etikečių spausdintuvas pasižymi tvirtu dizainu ir patikimu veikimu. Šis spausdintuvas yra aprūpintas belaidžio ir laidinio ryšio galimybėmis, tokiomis kaip USB 2.0, RS-232, Bluetooth ir 802.11 a/b/g/n, dėl to lengvai ir greitai prisijungsite prie mobiliojo kompiuterio ar išmaniojo telefono. Turi pasirenkamą 2 colių LCD ekraną, spartų 32 bitų RISC procesorių, 16 MB talpos „Flash“ atmintį (32 MB SDRAM), „microSD“ kortelių skaitytuvą ir galingą 7,2 V 5800 mAh įkraunamą ličio jonų akumuliatorių, užtikrinantį puikų našumą. Alpha-4L yra patogus ir lengvas spausdintuvas, galintis dirbti su bet kuria mobilia etikečių, dokumentų ar kvitų spausdinimo programa, todėl greitai ir paprastai atspausdinsite viską ko jums reikia kur norite ir kada norite.

Plačiau

TSC Alpha-3R nešiojamas spausdintuvas

TSC Alpha-3R 3″ nešiojamas kvitų / etikečių spausdintuvas, tinkantis sveikatos priežiūros, sandėliavimo, logistikos, mažmeninės prekybos bei pramogų srityse. Alpha-3R buvo suprojektuotas taip, kad būtų patogus, lengvas ir lengvai naudojamas, todėl jį galima nešioti visą pamainą netrukdant vartotojui atlikti įprastus darbus. Šis ekonomiškas, labai patvarus, taupus spausdintuvas gali dirbti su bet kuria mobiliąja spausdinimo programa, todėl galima labai greitai ir paprastai spausdinti kvitus ar bilietus kur jums reikia. Sukurtas atšiaurioms sąlygoms, Alpha-3R su IP54 apsauginiu dėklu apsaugo nuo dulkių ir vandens, be to jis gali atlaikyti 1,5 m (5 pėdų) kritimus ir vis tiek spausdinti. Galite prisijungti prie mobiliojo kompiuterio ar išmaniojo telefono naudodami USB arba pasirinktinį Bluetooth, 802.11 b / g / n belaidį ar Serial ryšį ir valandą po valandos gaminti aiškius, lengvai skaitomus kvitus / etiketes. Dėka didelės popieriaus ritinio ir didelės 2500 mAh įkraunamos baterijos talpos, Alpha-3R gali sumažinti prastovas ir pagerinti efektyvumą.

Plačiau

TSC Alpha-2R mobilus spausdintuvas

2″ TSC Alpha-2R mobilus spausdintuvas yra mažas, kompaktiškas, lengvas ir labai patvarus, todėl yra idealus sprendimas sveikatos priežiūros, sandėlių, logistikos, mažmeninės prekybos ir pramogų srityse. Šis spausdintuvas gali dirbti su bet kuria mobiliąja spausdinimo programa, todėl galima labai greitai ir paprastai spausdinti kvitus ar bilietus kur jums reikia. Tai galbūt mažiausias ir pigiausias TSC mobilusis spausdintuvas, aprūpintas svarbiomis pagrindinėmis funkcijomis ir siūlantis daugybę konkurencinių priedų. Alpha-2R turi IP42 apsaugą, tai reiškia, kad jis gali atlaikyti 1,5 m (5 pėdų) kritimus, taip pat gali būti naudojamas su IP54 apsauginiu dėklu, apsaugančiu nuo dulkių ir vandens. Galite naudoti laidinio ar belaidžio ryšio sąsajas USB 2.0, RS-232, Bluetooth 4.0, Bluetooth 4.2 + Apple MFi, NFC ir 802.11 a / b / g / n ir prisijungti prie mobiliojo kompiuterio arba išmaniojo telefono ir valandą po valandos gaminti aiškius, lengvai skaitomus kvitus / etiketes.

Plačiau