Staliniai spausdintuvai

SATO CT4-LX serijos stalinis etikečių spausdintuvas

SATO CT4-LX tai naujos kartos 4″ išmanusis stalinis spausdintuvas, turintis patobulintą brūkšninių kodų simbolikos, simbolių rinkinių ir RFID kodavimo palaikimą. Dirba 8 colių / sek. greičiu su 203dpi ir 6 colių / sek. greičiu su 305dpi, užtikrindamas greitą ir patikimą našumą, taupantį laiką ir išlaidas, taip žymiai padidinant efektyvumą sparčiai besivystančioje verslo aplinkoje . Spausdintuvas naudoja terminį ir tiesioginį terminį spausdinimą iki 128 mm pločio, su nukirpimo ar nepertraukiamo spausdinimo funkcija. CT4-LX idealiai tinka įvairiems komerciniams tikslams, įskaitant kainų ženklinimą, inventorizacijos valdymą ir gabenimo etiketes.

Plačiau

SATO WS2 serijos brūkšninių kodų spausdintuvas

SATO WS2 yra higieniškas, kompaktiškas tiesioginio terminio spausdinimo stalinis spausdintuvas , idealiai tinkantis įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose. WS2 greitai ir tiksliai spausdina paciento ID apyrankes ir stacionaro etiketes. Dėl dezinfekavimui paruošto antimikrobinio plastiko korpuso, spausdintuvą galima tiesiogiai naudoti ligoninės palatoje, taip užtikrinant optimalų paciento saugumą ir darbuotojų ramybę.

Plačiau

SATO CG2 serijos staliniai spausdintuvai

Šie 2 colių, 203dpi arba 305 dpi tiesioginio terminio / terminio pernešimo SATO CG2 serijos staliniai spausdintuvai yra geriausi savo klasėje, pasižymintys puikiomis eksploatacinėmis savybėmis už prieinamą kainą. Turi antimikrobinį korpusą, užtikrinantį puikų našumą klinikinėje ir perdirbimo aplinkoje. Galimybė spausdinti etiketes, kvitus, žymes ir apyrankes.

Plačiau

SATO WS4 serijos staliniai spausdintuvai

SATO WS4 serijos staliniai spausdintuvai pasižymi patrauklia ir stilinga išvaizda, dideliu patvarumu, didele spausdinimo medžiagos talpa ir puikia spausdinimo kokybe. Ir visa tai už konkurencingą kainą. Idealiai tinka vidutinės apimties darbui transporto, logistikos, prekybos, pramonės ir kitose srityse. Galimybė naudoti 300m ilgio juostas, užtikrinant minimalias spausdinimo išlaidas.

Plačiau

SATO CT4i serijos staliniai spausdintuvai

SATO CT4i serijos staliniai spausdintuvai yra kompaktiški ir puikiai tinka naudoti ten, kur yra ribota vieta. CT4i turi antimikrobinį korpusą, dėl to tinkamas naudoti aplinkoje, kur švara ir higiena yra svarbiausi veiksniai. Didelis spausdinimo greitis ir 203 / 305 / 609 dpi spausdinimo raiška, leis greitai spausdinti aukštos kokybės apyrankes ir etiketes.

Plačiau

SATO CG4 serijos staliniai spausdintuvai

Šie 4 colių, 203dpi arba 305 dpi tiesioginio terminio / terminio pernešimo SATO CG4 serijos staliniai spausdintuvai yra geriausi savo klasėje, pasižymintys puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Labai lengvas valdymas ir priežiūra. Galimybė spausdinti 4″ etiketes, kvitus ir žymes.

Plačiau