Pramoniniai spausdintuvai

SATO CL4NX Plus pramoninis etikečių spausdintuvas

Optimizuokite spausdinimo tikslumą, padidinkite spausdinimo greitį ir išplėskite eksploatavimo galimybes naudodami šį aukštos kokybės SATO CL4NX Plus pramoninį spausdintuvą. Sukurtas ilgaamžiškumui ir patikimumui, siūlantis 104 mm spausdinimo plotį, 203 dpi, 305 dpi ir 609 dpi skiriamąją gebą ir 152 mm per sekundę arba 355 mm per sekundę spausdinimo greitį. Teigiama, kad tai yra 16% greičiau nei kiti pramoniniai spausdintuvai, dirbantys aukšta skiriamąja geba. „CL4NX Plus“ yra aprūpintas mikro etikečių spausdinimo režimu (galimybė spausdinti 10mm etiketes), užtikrinančiu didelį spausdinimo tikslumą, kad būtų galima spausdinti aukštos kokybės etiketes tiesiogiai gamyklos aplinkoje. Ilgesniam nepertraukiamam naudojimui „CL4NX Plus“ turi 30 procentų didesnę spausdinimo medžiagos talpą nei kiti spausdintuvai savo klasėje.

Plačiau

SATO SG112-EX serijos pramoninis spausdintuvas

SATO SG112-ex serijos pramoninis spausdintuvas yra tikras progresas etikečių spausdinimo srityje. Tiesioginio šiluminio / šiluminio pernešimo plataus formato etikečių spausdintuvas SG112-ex gali spausdinti ant etikečių, kurių plotis yra iki 11,7 „/ 297 mm, neprarasdamas kokybės su 305dpi skiriamaja geba. Be to, tai yra tvirtas, patvarus spausdintuvas, idealiai tinkantis pramonėje ar kitose srityse, įskaitant inventorizacijos valdymą, gabenimo etiketes ir cheminių medžiagų žymėjimą (GHS). Naudodamiesi įspūdingomis SG112-ex galimybėmis, vartotojai gali spausdinti didesnį informacijos kiekį ant plataus formato etiketės, užuot tai darę ant kelių mažų etikečių, neprarasdami aiškumo ar kokybės ir padidindami bendrą produktyvumą.

Plačiau

SATO CLNX serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

Naujieji SATO CLNX serijos terminio pernešimo etikečių spausdintuvai siūlo platų standartinių funkcijų spektrą, išskiriantį juos iš konkurentų. Šie spausdintuvai pasižymi patvariu pramoniniu dizainu, kuris gali atlaikyti gamybos aplinkos sunkumus. Sukurti reikliausiam brūkšninių kodų ir RFID etikečių spausdinimui. Kiekvienas CLNX spausdintuvas yra su standartinėmis SERIAL, USB, „Bluetooth“ ir Ethernet jungtimis su galimybe prijungti „Wi-Fi“. Taip pat spalvotas LCD ekranas su intuityvia navigacija leidžia lengvai jį valdyti, o patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai įkelti ir spausdinti etiketes.

Plačiau

SATO M84 PRO serijos pramoniniai spausdintuvai

SATO M84Pro – tai tvirtas, pramoninis, didelio našumo brūkšninių kodų spausdintuvas, pasižymintis didelėmis skiriamosios gebos galimybėmis. M84Pro turi 203 dpi spausdinimo skiriamąją gebą, kurią galima pakeisti į 305 dpi arba 609 dpi paprasčiausiai pakeičiant spausdinimo galvutes. Naudojant naujausios kartos 32 bitų RISC 133 MHz procesorių, galima spausdinti 4,1″ pločio etiketes iki 254 mm / s greičiu. Visi SATO Pro serijos spausdintuvai turi mažiausiai 16 MB RAM ir 2 MB „Flash“ atminties, kad būtų galima saugoti duomenis.

Plačiau

SATO LP 100R pramoninis lazerinis spausdintuvas

SATO LP 100R pramoninis lazerinis spausdintuvas yra idealus įmonėms, kurioms reikia spausdinti didelius kiekius etikečių, žymių / bilietų ar blankų. Spausdintuvas turi didelį našumą, patikimumą, naudojimosi paprastumą ir pasižymi mažomis eksploatavimo išlaidomis. „SATO“ taip pat siūlo geriausią pasaulyje drabužių pakavimo etikečių gamybos sistemą, kai LP 100R yra derinamas su etikečių pjaustytuvu / krautuvu CS-9018.

Plačiau

SATO M10e pramoninis spausdintuvas

Unikalus SATO M10e pramoninis spausdintuvas, sukurtas atsižvelgiant į gamybos operacijas. Šis brūkšninių kodų spausdintuvas gali spausdinti viso 297 mm (11,7 „) pločio etiketes, kurių spausdinimo greitis yra iki 127 mm (5“) / sekundę. 32 bitų didelės spartos RISC procesorius komplektuojamas kiekviename spausdintuve, kuris padės pasiekti maksimalų našumą.

Plačiau

SATO HR2 serijos pramoniniai spausdintuvai

SATO HR2 yra didelio tikslumo, aukštos skiriamosios gebos (305 ir 609 dpi) spausdintuvų serija, sukurta tiksliam mažų etikečių spausdinimui įvairioms reikmėms, įskaitant elektroniką, buitinius prietaisus, papuošalus ir mažas dalis. Minimalus spausdinamos etiketės dydis – 3 x 7 mm. Naudojamas įvairiose pramonės srityse.

Plačiau