Mobilūs spausdintuvai

SATO PV3 serijos brūkšninių kodų spausdintuvas

Kompaktiškas, patvarus, didelio našumo ir labai efektyvus 3 colių SATO PV3 serijos mobilus etikečių spausdintuvas, puikiai tinkantis plačiam pritaikymui sveikatos priežiūros, gamybos, mažmeninės prekybos ir kitose srityse. Lengvas, tvirtas ir kompaktiškas PV3 dizainas tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke. Tai ekonomiškas sprendimas įmonėms, kurioms reikalinga didelė juostos talpa, ilgas baterijos veikimo laikas ir universalus jungiamumas. Suderinamas su Android, iOS, Linux ir Windows operacinėmis sistemomis, be to palaiko NFC, WIFI ir Bluetooth ryšį.

Plačiau

SATO MB4i serijos nešiojami etikečių spausdintuvai

SATO MB4i serijos mobilūs etikečių spausdintuvai yra idealus sprendimas kur reikia nešiojamų spausdinimo sprendimų. Dėl kompaktiško dydžio, tvirto dizaino ir lengvo svorio jie idealiai tinka logistikos, sandėliavimo, mažmeninės prekybos ir lauko aptarnavimo srityse. MB4i seriją sudaro dvi skirtingos spausdintuvo versijos su 203 dpi arba 305 dpi skiriamąja geba ir iki 103 mm / s spausdinimo greičiu. Taip pat galite pasirinkti tarp skirtingų sąsajų, be standartinio modelio su RS 232C, USB ir IrDA, yra dar du pasirenkami variantai su „Bluetooth“ ir WLAN belaidžiu ryšiu.

Plačiau

SATO PW2NX serijos mobilus etikečių spausdintuvas

SATO PW2NX yra labai produktyvus, patvarus ir kompaktiškas 2 colių mobilusis etikečių spausdintuvas, idealiai tinkamas naudoti daugelyje sričių – nuo gamybos iki sveikatos priežiūros. Tai geriausias klasėje spausdintuvas siūlantis didelį spausdinimo greitį, patikimumą ir aukščiausią kokybę. Be to jungiamumo galimybės, tokios kaip iOS ir Android suderinamumas, Bluetooth 3.0, USB2.0, NFC ir WIFI pasirinktinai, suteikia optimalų patogumą vartotojui greitai įkelti ir spausdinti etiketes visur ir visada, kur jums reikia.

Plačiau