Išmanūs spausdintuvai

SATO FX3-LX serijos išmanus etikečių spausdintuvas

Išmanus, programuojamas ir universalus SATO FX3-LX serijos etikečių spausdintuvas gali būti naudojama kaip stalinis, įmontuojamas ar nešiojamas spausdintuvas pagal kiekvieno vartotojo poreikius. Suprojektuotas su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, todėl jį valdyti paprasta ir lengva. Jei kyla abejonių, vartotojai gali pasirinkti iš 14 iš anksto nustatytų mokymo vaizdo įrašų, kuriuose demonstruojamas juostų įdėjimas, dalių keitimas, parinkčių įrengimas, valymas ir kita.

Plačiau

SATO TH2 serijos mobilus etikečių spausdintuvas

SATO TH2 yra lengvas, kompaktiškas ir protingas autonominis 2″ nešiojamas spausdintuvas su integruota baterija ir valdymo skydeliu, skirtas mobilumui ir funkcionalumui užtikrinti. Dėl savo antimikrobinio korpuso jis tinkamas naudoti maisto ruošimo ir sveikatos priežiūros srityse, kur gyvybiškai svarbu kontroliuoti higieną ir užkirsti kelią užteršimui. TH2 leidžia vartotojams spausdinti tekstą, grafika, linijinius ir 2D brūkšninius kodus didele raiška. Įrenginys turi integruotą klaviatūrą, taigi kompiuteris nebereikalingas. „AEP Works ™“ programinė įranga leidžia vartotojams kurti etikečių dizainus ir atsisiųsti juos tiesiai į spausdintuvą, nemodifikuojant spausdintuvo programinės įrangos.

Plačiau

SATO PW2NX serijos mobilus etikečių spausdintuvas

SATO PW2NX yra labai produktyvus, patvarus ir kompaktiškas 2 colių mobilusis etikečių spausdintuvas, idealiai tinkamas naudoti daugelyje sričių – nuo gamybos iki sveikatos priežiūros. Tai geriausias klasėje spausdintuvas siūlantis didelį spausdinimo greitį, patikimumą ir aukščiausią kokybę. Be to jungiamumo galimybės, tokios kaip iOS ir Android suderinamumas, Bluetooth 3.0, USB2.0, NFC ir WIFI pasirinktinai, suteikia optimalų patogumą vartotojui greitai įkelti ir spausdinti etiketes visur ir visada, kur jums reikia.

Plačiau

SATO CL4NX Plus pramoninis etikečių spausdintuvas

Optimizuokite spausdinimo tikslumą, padidinkite spausdinimo greitį ir išplėskite eksploatavimo galimybes naudodami šį aukštos kokybės SATO CL4NX Plus pramoninį spausdintuvą. Sukurtas ilgaamžiškumui ir patikimumui, siūlantis 104 mm spausdinimo plotį, 203 dpi, 305 dpi ir 609 dpi skiriamąją gebą ir 152 mm per sekundę arba 355 mm per sekundę spausdinimo greitį. Teigiama, kad tai yra 16% greičiau nei kiti pramoniniai spausdintuvai, dirbantys aukšta skiriamąja geba. „CL4NX Plus“ yra aprūpintas mikro etikečių spausdinimo režimu (galimybė spausdinti 10mm etiketes), užtikrinančiu didelį spausdinimo tikslumą, kad būtų galima spausdinti aukštos kokybės etiketes tiesiogiai gamyklos aplinkoje. Ilgesniam nepertraukiamam naudojimui „CL4NX Plus“ turi 30 procentų didesnę spausdinimo medžiagos talpą nei kiti spausdintuvai savo klasėje.

Plačiau

SATO CLNX serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

Naujieji SATO CLNX serijos terminio pernešimo etikečių spausdintuvai siūlo platų standartinių funkcijų spektrą, išskiriantį juos iš konkurentų. Šie spausdintuvai pasižymi patvariu pramoniniu dizainu, kuris gali atlaikyti gamybos aplinkos sunkumus. Sukurti reikliausiam brūkšninių kodų ir RFID etikečių spausdinimui. Kiekvienas CLNX spausdintuvas yra su standartinėmis SERIAL, USB, „Bluetooth“ ir Ethernet jungtimis su galimybe prijungti „Wi-Fi“. Taip pat spalvotas LCD ekranas su intuityvia navigacija leidžia lengvai jį valdyti, o patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai įkelti ir spausdinti etiketes.

Plačiau

SATO CT4-LX serijos stalinis etikečių spausdintuvas

SATO CT4-LX tai naujos kartos 4″ išmanusis stalinis spausdintuvas, turintis patobulintą brūkšninių kodų simbolikos, simbolių rinkinių ir RFID kodavimo palaikimą. Dirba 8 colių / sek. greičiu su 203dpi ir 6 colių / sek. greičiu su 305dpi, užtikrindamas greitą ir patikimą našumą, taupantį laiką ir išlaidas, taip žymiai padidinant efektyvumą sparčiai besivystančioje verslo aplinkoje . Spausdintuvas naudoja terminį ir tiesioginį terminį spausdinimą iki 128 mm pločio, su nukirpimo ar nepertraukiamo spausdinimo funkcija. CT4-LX idealiai tinka įvairiems komerciniams tikslams, įskaitant kainų ženklinimą, inventorizacijos valdymą ir gabenimo etiketes.

Plačiau