Staliniai spausdintuvai

GoDEX RT863i stalinis etikečių spausdintuvas

GoDEX RT863i yra kompaktiškiausias spausdintuvas su aukščiausia 600 DPI spausdinimo kokybe ir 300m ilgio juosta stalinių spausdintuvų rinkoje. Turi padidintą 3.2″ spalvotą jutiklinį ekraną, Wifi ir Bluetooth ryšį, naujovišką „C“ mygtuką, su kuriuo etikečių kalibravimas yra labai paprastas ir greitas. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio. Spausdintuvas puikiai tinkamas mažmeninėje prekyboje, kosmetikos pramonėje ir sveikatos priežiūros srityse.

Plačiau

GoDEX RT700iW serijos brūkšninių kodų spausdintuvai

GoDEX RT700iW ir RT730iW spausdintuvai yra gaminami taip, kad užtikrintų aukščiausią kokybę mažmeninei prekybai, sandėliams, logistikai ir transportavimui, vyriausybės ir administracijos bei sveikatos priežiūros srytise. Šiuose spausdintuvuose yra įdiegti naujausi ir pažangiausi technologiniai sprendimai tokie kaip: spalvotas TFT LCD ekranas, didelė atmintis, didelis spausdinimo greitis, belaidis Wifi arba Bluetooth ryšys, žaliavos kalibravimo mygtukas, nemokama etikečių maketavimo ir spausdinimo programa GoLabel, taip pat integruotos visos populiariausios jungtys: USB 2.0, USB Host, RS232 & LPT, Ethernet.

Plačiau

Brukšninių kodų spausdintuvas GoDEX RT700i

Brukšninių kodų spausdintuvas GoDEX RT700i yra galingas stalinis etikečių spausdintuvas, aprūpintas daug skirtingų funkcijų ir patogia vartotojo sąsaja, dėl to puikiai tinka mažmeninei prekybai ir pramoniniam naudojimui. RT700i yra su spalvotu LCD ekranu, standartiniu Ethernet, USB 2.0, Serial ir USB Host jungtimis, turi nemokamą GoLabel etikečių maketavimo programinę įrangą.

Plačiau

GoDEX RT200i / RT230i brūkšninių kodų spausdintuvas

GoDEX RT200i MINI brūkšninių kodų spausdintuvas yra aprūpintas našumą gerinančiomis funkcijomis, kurios padaro jį galingiausiu 2 colių terminio pernešimo spausdintuvu. Idealiai tinka kai turima mažai erdvės, tačiau reikalinga aukšta kokybė ir patikimas spausdinimas. Dėka spalvoto LCD ekrano ir valdymo panelės juo labai lengva naudotis. Lengvai maketuojamos etiketės su nemokama GoLabel programine įranga.

Plačiau

GoDEX RT200 / RT230 stalinis etikečių spausdintuvas

GoDEX RT200 / RT230 Tai kompaktiško dydžio ir unikalaus pramoninio dizaino brūkšninių kodų etikečių spausdintuvai tinkantys ant kiekvieno stalo už prieinamą kainą. Dėl naujoviško kalibravimo mygtuko etiketės kalibravimas yra paprastas ir greitas. Yra „Twin-Sensor“ technologija leidžianti naudoti platų etikečių asortimentą.

Plačiau

Godex G300 lipdukų spausdintuvas

Lipdukų spausdintuvas Godex G300 yra itin ekonomiškas 4″ terminio pernešimo stalinis spausdintuvas. Standartiniai pigūs lipdukų rulonėliai ir karboninės juostos padaro šį spausdintuvą puikiu pasirinkimu spausdinant didelius kiekius lipdukų, o nemokamos programos leidžia konfiguruoti jų išvaizdą pagal pageidavimus.

Plačiau

Godex DT2x / DT4x etikečių spausdintuvai

DT2x ir DT4x brūkšninių kodų etikečių spausdintuvai yra itin lengvi ir kompaktiški, kad būtų galima geriausiai panaudoti erdvę. Palaiko keletą ryšio prievadų. Šie spausdintuvai yra veiksmingi ir daugiafunkciniai, skirti mažmeninės prekybos, sandėlių, logistikos ir transportavimo, sveikatos priežiūros etikečių ir žymų spausdinimui.

Plačiau

Godex G500 serijos stalinis spausdintuvas

Aukštosios technologijos galia už prieinamą kainą
Dėl „Twin-Sensor“ technologijos G500 puikiai tinka spausdinti ant visų rūšių specialių etikečių , ypač mažmeninėms ir pramoninėms reikmėms.

Plačiau