Pramoniniai spausdintuvai

GoDEX ZX1000 serijos etikečių spausdintuvai

GoDEX pristato apdovanojimą pelniusį 4″ pramoninį brūkšninių kodų spausdintuvą ZX1200i seriją su 3,2 colių spalvotu jutikliniu ekranu. Šis pramonėje pirmaujantis spausdintuvas turi 3 USB  jungtis ir patentuotą juostos priėmimo mechanizmą,  kalibravimo mygtuką ir kartu su naujovišku jutikliniu LCD ekranu, puikiai tinka autonominiam darbui. ZX1200i serija aprūpinta daugybe naujoviškų technologijų ir kartu su aukščiausios klasės aparatinės ir programinės įrangos architektūra. 10 IPS spausdinimo greitis leidžia spausdinimo darbą lengvai ir be streso. 

Plačiau

GoDEX HD830i etikečių spausdintuvas

GoDEX HD830i yra labai universalus 8 colių pramoninis spausdintuvas savo klasėje. Įrenginys spausdina 300 dpi raiška, 4 IPS spausdinimo greitis ir TT ir DT technologijos. Intuityvusis jutiklinis ekranas, kalibravimo mygtukas, paprastas veikimas leidžia įrenginiu patogiai naudotis. HD830i turi keletą sąsajos parinkčių (USB, serijinis, Ethernet) ir suderinama su Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, 8.1 ir 10, Windows Server 2003 ir 2008, MAC, Linux.

Platus inovacinių funkcijų asortimentas užtikrina maksimalų lankstumą.

Plačiau

GoDEX EZ6200 Plus etikečių spausdintuvas

Etikečių spausdintuvas Godex EZ6200 Plus siūlo efektyvų spausdinimą  tiesiogine termine (direct transfer) ir terminio (thermal transfer) perdavimo technologija. Tai idealiai tinka pramoninėms reikmėms.
“EZ6200 Plus” turi skystųjų kristalų ekraną ir spausdinimo greitį 150 mm / s (203 dpi), kuris užtikrina nepertraukiamą spausdinimo tekstą, grafiką ir brūkšninius kodus 1D ir 2D etiketes.
Metalinis korpusas užtikrina išskirtinius rezultatus net sunkiomis eksploatavimo sąlygomis. Spausdintuve yra 4 MB “Flash” ir 16 MB SDRAM atminties, bei sąsajos: RS-232, USB, Ethernet 10/100 Mbps.
Prietaisas palaiko programavimo kalbas EZPL, GEPL, GZPL, leidžiančius prisijungti prie bet kurios sistemos.

Plačiau

GoDEX ZX400/400i serijos etikečių spausdintuvai

Godex spausdintuvas ZX420i yra unikalaus, kompaktiško dizaino ir pramoninės kokybės derinys. Įrenginys spausdinimo greitis iki 6 colių per sekundę ir 203 dpi skiriamoji geba. Jo pagrindinis pranašumas yra mažas dydis. Operacijų paprastumą užtikrina intuityvi valdymo panelė, automatinis kalibravimas ir patogi medijos keitimo sistema. ZX420i skiriasi 2, 4 colių LCD ekranas.

Plačiau

Godex EZ2250i pramoninis spausdintuvas

Patobulintas vidutinės klasės pramoninis BAR kodų spausdintuvas tinkamas daugeliui taikymų.
Dizainas iš metalo mechanizmų su išlieta centrine plokšte ir pagrindu padaro EZ2250i puikiai tinkanti didelio našumo taikymams.

Plačiau

Godex EZ2350i pramoninis spausdintuvas

Patobulintas vidutinės klasės pramoninis BAR kodų spausdintuvas tinkamas daugeliui taikymų.
Dizainas iš metalo mechanizmų su išlieta centrine plokšte ir pagrindu padaro EZ2350i puikiai tinkanti didelio našumo taikymams.

Plačiau

Zebra ZT400 serijos pramoninis spausdintuvas

Laikykite savo kritines operacijas veikiančias efektyviai. Pagaminti iš pilno metalinio rėmo ir dvigubo lenkimo dangčio, ZT400 serijos spausdintuvai, užtikrina spausdinimo greitį, registraciją ir sujungiamumą, taip pat papildomas pažangias funkcijas.

“ZT400” spausdintuvuose yra “USB”, “Serial”, “Ethernet” ir “Bluetooth®” ryšys bei išplėstos RFID galimybės. “Zebra” “Link-OS®” aplinkoje, novatoriškoje operacinėje sistemoje, galite lengvai integruoti, valdyti ir prižiūrėti šiuos spausdintuvus iš bet kurios pasaulio vietos.

Plačiau

Zebra ZT510 pramoninis spausdintuvas

Pagamintas ant pramonėje pirmaujančio 105SLPlus spausdintuvo paveldo, ZT510 apima pagrindines savybes, reikalingas pramoniniam spausdintuvui išlaikant ekonomiškai efektyvią kainą. ZT510 užtikrina patvarų dizainą ir konstrukciją, pridėdamas pažangias valdymo ir stebėjimo galimybes. Tai reiškia, kad jūs gaunate 24 valandų per parą patikimumą, kad šiandien jūsų operacijos veiktų sklandžiai, plius, ilgaamžiškumas ir pažangus funkcionalumas leidžiantis lengvai susitvarkyti su visais iššūkiais dar ne vienerius metus priešaky – visa tai išskirtinė už išskirtinę kainą.

Plačiau

Zebra ZT600 serijos pramoninis spausdintuvas

ZT600 serija tesia XI serijos spausdintuvų palikimą ir apjungia tvirtą patvarumą ir išskirtinį pajėgumą patogioje ateičiai parengtoje platformoje. Šie naujos kartos darbiniai arkliukai yra sukurti siekiant padėti jums laviruoti sparčiai kintančioje verslo aplinkoje. Taigi, jei esate susirūpinęs dėl augančių gamybos linijų poreikių, operacinių sunkumų didėjimo, skirtingų sistemų integravimo ar investicijų sąnaudų valdymo, ZT600 serijos pramoniniai spausdintuvai patenkins jūsų poreikius šiandien – ir dar ne vienerius metus priešaky.

Plačiau

INTERMEC “PD41” serijos pramoninis spausdintuvas

GoDEX pristato apdovanojimą pelniusį 4″ pramoninį brūkšninių kodų spausdintuvą ZX1200i seriją su 3,2 colių spalvotu jutikliniu ekranu. Šis pramonėje pirmaujantis spausdintuvas turi 3 USB  jungtis ir patentuotą juostos priėmimo mechanizmą,  kalibravimo mygtuką ir kartu su naujovišku jutikliniu LCD ekranu, puikiai tinka autonominiam darbui. ZX1200i serija aprūpinta daugybe naujoviškų technologijų ir kartu su aukščiausios klasės aparatinės […]

Plačiau

“ZEBRA ZT200 -ZT230” serijos pramoninis spausdintuvas

Lipdukų spausdintuvai “ZEBRA ZT200” serijos yra pirmieji spausdintuvai sukurti naujoje platformoje. Lipnių etikečių spausdintuvas “ZEBRA ZT230” gali būti 203 dpi arba 300 dpi (opcija). Spausdintuvo nustatymai ir etikečių spausdinimas vykdomi naudojant patogų grafinį ekraną.

Plačiau